Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti szeretitek/megbecsülitek...

Ti szeretitek/megbecsülitek Hitlert?

Figyelt kérdés

2011. nov. 2. 11:33
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:
Én szerintem Hitler egy zseni volt, azért mert egy egész népet a tuttuk nélkül tudta irányítani.(ez a nép a Német nép) Az tény hogy egy diktátor, volt de...
2013. máj. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
én szeretem és becsülöm is mert tényleg egy zseni volt. olyan beszédeket tartott hogy 1.a leghülyébb ember is megértette köztük 2.pedig hogy tényleg mint ahogy az előző válaszoló is említette a tudtuk nélkül irányította őket. és ha nem halt volna meg be tudta volna fejezni a munkáját és nem lenne ennyi ret*es zsidó meg cigány mint amennyi most van. ez az én véleményem lehet érte leszolni de akkoris becsülöm őt! "Sok a cigány, kevés a náci-gyere vissa hitler bácsi :(
2013. nov. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim válasza:
100%
Igen én tisztelem és becsülöm Adolf Hitler.Nem tehetek róla ez az én véleményem.Engem az tölt el fájdalommal mikor ócsárolják.Szálin jobb volt?-Nem.Mégis őt nem utálják annyian pedig neki is voltak brutális dolgai.Lehet engem utálni mert szeretem ezt az embert,de én magammal szembe tudok nézni úgy mondom ki ezeket...
2013. nov. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én szeretem, tisztelem és megbecsülöm Adolf Hitlert!

Isten áldja Őt, jobbá akarta tenni ezt a világot...

Sieg Heil!


* Sok a cigány, kevés a Náci, gyere vissza, Hitler bácsi! *

2020. aug. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 kosh1983 válasza:
100%
Az ugye nem baj, hogy a zsidók most törvényesen írtják az embereket, és millió számra! :) Ezt akarta a Fővezér elkerülni!
2021. dec. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Boldog születésnapot a Vezérnek! :)
2023. ápr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!