Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti melyiket választanátok?...

Ti melyiket választanátok? Vadászpilóta vagy nemzetközi modell? (alul bővebben leírtam)

Figyelt kérdés
Már gyerekkorom óta vadászpilóta akarok lenni, csak attól tartok, h lehet megbánnám meg elég keveset is repülnek.Most fogok végezni a fősulin, mellette modellkedem és hívtak külföldre is, ahol elég jól lehet keresni, meg eléggé ismert is lehetnék meg stb, de ha ezt választanám, akkor lehet megbánnám...szerintetek?
2011. nov. 2. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Én egyiket sem. De ha muszáj választani akkor vadászpilóta. Izgalmasabbnak tűnik :D
2011. nov. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ha a modellkedésben már van tapasztalatod és külföldi állásajánlat,ami jól fizet,akkor szerintem válaszd azt,persze csak ha szereted csinálni.Jó ötlet az is,hogy vadászpilóta légy,de abban még semmi tapasztalatod nincs és lehet,hogy nem is tetszene,ill egyáltalán nem biztos,hogy annyira jól menne,hogy ezzel foglalkozhass és nem lenne olyan jó a fizetésed.

Én a helyedben a modellkedést választanám.

2011. nov. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amelyik számodra több kihívás. Bár megjegyzem szerintem te a modell felé hajlasz ahogy az írásból kiveszem, akkor meg tökmind1. Pénz mindkettővel kereshetsz.


Hát hírnév meg lehet eleinte tetszeni fog, aztán meg mondjuk hogy rád szálnak és a tököd tele lesz vele. Bedrogozol stb., ez mondjuk egy rosszabb lehetőség de előfordulhat. Mindenesetre szerintem akármelyikbe vágsz bele, aztán a másik már elfelejtheted.


Pl. 35 évesen ott hagyod modellkedést nem hiszem hogy kelleni fogsz vadászpilótának.

2011. nov. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hát a vadászpilóta nem egy könnyű szakma, illetve hivatás. A kiválasztásnál már igen nagy esélyed van, hogy kiszórjanak. Rengeteg tanulás, kb még plusz 5 év, nem túl magas fizetés (tiszti beosztás), valóban keveset repülnek. Szerintem ha valaki pilótának megy az azért teszi mert imád repülni. Én is szerettem volna vadászpilóta lenni, de a nagyon magas követelmények miatt letettem róla. Szerintem a modellkedés jobb választás, főleg, hogy már jártas vagy benne.

Itt egy kis leírás a vadászpilóta képzésről:

[link]

Mindenesetre bármelyiket is választod sok szerencsét kívánok hozzá!

2012. jan. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. jan. 9. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!