Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a mai 13-17...

Mi a véleményetek a mai 13-17 éves "internetgeneráció" viselkedéséröl, képeikröl, stilusáról - a netes portálokon, ismerkedöoldalakon?

Figyelt kérdés

A Kérdésem elsösorban erre vonatkozik:


A lányok képei pl IWIWen, Privi.hu-n. Helyes ez? Jó? Ki a felelös ezért? Vagy ez teljesen természetes csak én érzem hibásnak?


2009. máj. 6. 16:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Néhány "kislány" túlzásba viszi a képeit.

Túlságosan élvezik, hogy a pasik hajtanak rájuk..

De az ilyen lányok csak egy éjszakás kalandnak jók.. x)

2009. máj. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

nagyon hamar felnőttnek hiszik magukat, és előbb utóbb ez nem fog jóra vezetni. Pl kissógornőm 14 évesen fent van egy társkeresőn. Hát mi a büdös francnak, amikor még csak 14? Még nem volt 1 kapcsolata sem, és máris ilyeneket csinál. Mert követi a többit.

Komolyan mondom hogy véletlen sem jutna eszembe, hogy neten keressek magamnak párt, nemhogy ilyen fiatalon. Kicsit régimódi vagyok.

2009. máj. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem csak a szülő hibája.Ott van az a sok mese a cartoon networkon is,miniszoknyás,nagy mellű tinititánok,hősök stb...ezek a példaképek.Meg persze a sztárok és a viva.Nagyon korán kezdik a sexet is,már szinte versenyeznek,hogy kiveszíti el elöbb a szüzességét.Itt is néha vannak olyan kérdések,hogy megáll az eszem...13-14 évesek fogamzásgátlót akarnak szedni.Jó dolog,hogy elővigyázatos akar lenni egy lány,de ezt akkor is korainak tartom.
2009. máj. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Én pont ebben a korban vagyok. 13 évesen. Nekem olyan képem van pont most ki, ahol a tükörből szemben állok, és nézek :D Eddig olyan volt amit a tesóm csinált, ás a pisai ferde tornyot tartom. Na látod, nekem pl. normális kép van kinn. De egy osztálytársam a seggét fotózta le, meg pucéran magát, meg melltartóban, meg a mellét (ami nincs is), és feltette myvipre. Na ez már durva, és nem is értem, hogy lehet valaki ekkora k*rva... Ja, és miután beszólt neki valaki leszedte. De minden nap más van kint neki, és főleg a seggét fényképezi -.-'. Van más osztálytársam is aki ezt csinálja.
2009. máj. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

Az a véleményem erről az egészről, hogy a szülőnek jobban oda kellene figyelnie arra, hogy a gyerek mikor gépezik, és mit néz a neten, de persze, nem a szülő hibája, csak talán így elkerülhető lenne. Én inkább magát a gyerekeket hibáztatom, hiszen nekik kellene észrevenniük, hogy ezzel semmire sem mennek, hogy kihívó képeket tesznek fel magukról, csak vonzzák a férfiakat,fiúkat, főként pedofilok. Nem egy esetről tudok, hogy pedofilok irogatnak ilyen kis 14 éves kislányoknak, hogy szeretnék megismerni őket. Talán az hajtja ezt a generációt, hogy minél több fiú "futkosson" utánuk, egyre több szívet kapjanak(myvipen volt régebben) Még azt is hozzátenném, hogy azt sem értem, hogy a mai generációban a lányok úgy viselkednek mint a homoszexuálisok... És ez nem vicc! Az osztályomban lévő lányok minden szünetben puszilgatják egymást, meg "így szeretlek-úgy szeretlek", ráadásul az ilyen közösségi oldalakon is így viselkednek: "nagyon szeretlek, örökké". Komolyan mondom, nem hiszem el, hogy idáig romlott a világ... :/

L/14

2009. máj. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
98%

előző vagyok

javítás*: pedofilokat.

2009. máj. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Igazán szép komment, 14 éves létedre. :)

Öröm volt olvasni!

2009. máj. 6. 18:27
 8/14 Avalanche ***** válasza:
94%
Nem igazán értem, hogy őket mi viszi rá arra, hogy internetre olyan képeket raknak ki, amire később -már amennyiben később kívánnak kezdeni valamit magukkal- nem lesznek túl büszkék. Én is ebbe a korosztályba tartozom (14 leszek), mégse érzek rá kísértést, hogy kompromittáló fotókat töltsek fel a netre. Nálunk inkább a MyVip népszerű -megmondom őszintén, nem értem, mi a jó benne (regisztrálsz, feltöltesz pár képet, összegyűjtesz hatezer "ismerőst", akit életedben köbö egyszer láttál)-, ott tag is voltam. De marad a múlt idő, mert úgy döntöttem, ez tisztább megoldás, mintha egyszer leírnék a többiek kommentje közé olyat, amit igazán nem is akarnék.. De amilyen kultúra ott van. Fél órába tellett megértenem, hogy az egyik -amúgy teljesen olyan embernek ismertem meg, aki tartózkodik a "v" betű "w"-ként feltüntetett alakjától, stb.- osztálytársam mit írt. Eddig se tartottam túl sokra, akik magukat csak így tudják kifejezni, de hogy szinte mindenki a barátaim közül képes ÍGY írni az egyszerűen megdöbbentett.
2009. máj. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én kiborulok tőlük! A beszédük, írásuk,(már ha lehet annak nevezni)..hányingerem van tőlük. A képeik meg..Istenem mint az útszéli kurv@k! A mellüket fotózzák, meg a feneküket, tangabugyiban meg melltartóban,vagy anélkül?! Könyörgöm hol élnek ezek? És ha valami féreg ír kommentet, hogy "de megb@sználak" akkor még ők vannak felháborodva! Mégis mit várnak? És ezért van szerintem is az a sok nemi erőszak a fiatalkorúakkal szemben, mert így kiteszik magukat! Gyönyörűek, mondhatom. Az én lányom ha ilyet fog csinálni, agyba-főbe verem, bár nem fog,mert nem úgy lesz nevelve.

Amúgy,most ezt általánosságban írtam, természetesen nem minden tizenéves ilyen, vannak normálisak is, akinek nem inge,ne vegye magára. Csak sajnos a legtöbbjük ilyen. Nagy szégyen.

2009. máj. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezen én is fel vagyok háborodva. Nem értem, hogy mi a jó abban, hogy kipakolják magukat fűnek fának. Remélem egyszer belátják, hogy ez nem "menő", hanem visszataszító, szánalmas és egyben nevetséges! Bár kevés esélyt látok rá sajnos..
2009. máj. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!