Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerinted melyek a legfontosab...

Szerinted melyek a legfontosabb dolgok ebben az életben?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés, amennyi ember és élethelyzet meg gyerekkor annyi válasz jön.

Szerintem ahol tart most a világ abban az összefogás, a segítőkészség a becsület és a szeretet lenne a legfontosabb, de jelen helyzetemben amiben vagyok/vagyunk a legfontosabb a pénz lenne.

2011. nov. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát nekem most speciel a legfontosabb a pénz lenne, hogy végre elköltözhessek a családomtól, és végre tőlük függetlenül élhessek. Hát úgy 20 millió kellene nekem, aztán minden rendben van... :) Aki szívesen ad nekem annyit, csak írjon nyugodtan!! Hehe... :P

18/L

2011. nov. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát elvileg a szeretet, a barátság és a szórakozás: csak ebben az országban olyan nemnagyon van, ugyanis ami a legtöbb helyen alap( a megélhetés, jó életkörülmények) azért itt keményén meg kell küzdeni, épp ezért itt és most (nekem) a legfontosabb a jövöm egyengetése, a majdani jó munkahely megszerzése érdekében
2011. nov. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés. Talán az, hogy legalább a jóravaló emberek tanulják meg látni a testvért még a legsunyibb disznóban is. Ne tőlem kérdezzétek, hogy mire lenne jó, hanem magatoktól! Lehet, hogy napokba telik mire bevillan, túl egyszerű igazság szerint...
2011. nov. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hali! Pont azért tettem fel ezt a kérdést, mert szerintem is a szeretet, a békesség, a segítőkészség, a jókedv és ehhez hasonlók lennének a legfontosabbak és féltem attól, hogy sokan a pénzt írják. Hát igen! Én azt tartom rossznak ebben a világban, hogy mindenki a pénzt hajszolja és kihalt a világból az, hogy az emberek odafigyeljenek egymásra és ez nagyon szomorú. Persze én is örülnék ha nem lenne építési hitelünk (bizony sajna milliókról van szó) aminek sajna elég magas a törlesztőrészlete. De amúgy utálom a pénz és nem is érdekel, főleg akkor nem amikor az 1 éves kislányom rámmosolyog, pedig neki aztán tényleg a legjobbat akarom minden téren.

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

2011. nov. 5. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!