Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítenél átfordítani ezt...

Segítenél átfordítani ezt angolra HELYESEN? :D

Figyelt kérdés

A magyar történelem két fontos, győztes csatája fűződik Pákozd nevéhez: a törökellenes küzdelmek során 1593-ban megvívott ütközet, valamint az 1848–1849-es szabadságharc egyik legnevezetesebb csatája.



ez 1 tételbe kellene de nem tudom rendesen megfogalmazni. Ha te meg tudod hasonlóan(nem kell ugyan így de a lényege ez legyen) akkor Köszii :)


2011. nov. 3. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
The 2 important winning fighting of the hungarian history was in Pákozd: the fight against turkishs in 1593 and the most famous is the 1848-49' s war of independence
2011. nov. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen Köszönöm :D
2011. nov. 3. 14:13
 3/6 anonim ***** válasza:
fights:D
2011. nov. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Többesszámban kell nah. :D
2011. nov. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
turkishs szavat még nem hallottam, használd inkább a "turks" szavat
2011. nov. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok, inkább ezt írd:

Two important and won battles in the hungarian history took place in Pákozd. one was in the name of the fights against the turks in 1593, the other was our fight for liberty in 1848-49, which remembered as one of the most famous of all the battles.

2011. nov. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!