Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bolti lopáskor ha beismerem...

Iriemaffia kérdése:

Bolti lopáskor ha beismerem bűnösségem és kifizetem a lopott kárt és elkészült a jegyzőkönyv utána még megnézik az áruház munkatársai a videofelvételeket vagy egyből megy az ügy a rendőrségre, és nem foglalkoznak ezzel már?

Figyelt kérdés
Elkövettem életem legnagyobb hibáját, loptam a Tesco áruházból 3 db bizsu ékszert, összesen 3900 ft értékben. Persze mikor a pénztár után rajtakaptak semmit nem tagadtam, bevezettek a hátsó irodába, felvették a jegyzőkönyvet, mindent visszaadtam, és megvásároltam a termékeket, így kifizettem a kárt. Ha megírták a jegyzőkönyvet, amiben én beismertem mindent, a jegyzőkönyv után a kamerafelvételt megnézik mégegyszer a Tesco munkatársai, vagy akkor már nem foglalkoznak tovább vele, csak megy a jegyzőkönyv egyenesen a rendőrségre minden utóintézkedés nélkül?
2011. nov. 3. 14:55
 1/1 anonim ***** válasza:
14%
te eősen túlpigmentált tajparaszt hogy ez ilyeneket mér nem pusztították ki a nácik
2011. nov. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!