Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egy pici kutyát táskába...

Ha egy pici kutyát táskába viszek fel a volán buszra, vonatra köteles vagyok neki jegyet venni? Én úgy hallottam mivel táskába van ezért kézipoggyásznak számít (hat).

Figyelt kérdés
Azért érdekel ennyire mert ma vennem kellett jegyet neki,embertelen áron, (nem potdij)ráadásul jegyet sem volt hajlandó adni, kijelentette ,h nem ad,ami aggasztó mert a zsebébe ment a pénz. Volt olyan kalauz aki azt mondta, h nem kell vennem soha neki,mert a táskában van,és kicsi.
2011. nov. 4. 00:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Te tényleg egy troll vagy. ..megtanulhatsz helyesen irni kézipottyasz....majd akkor mondj véleményt,én nem az állatot becsülöm le, en ezt hallottam, h ha a táskába viszem fel,akk nem kell pont ezert venni jegyet, mert táskámban van, ami kézipoggyásznak szszámít
2011. nov. 4. 00:51
 2/3 A kérdező kommentje:
*számít
2011. nov. 4. 00:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is így tudom. Zsebbe ment neki. Akkor kell fizetni büntetést, ha összepiszkítja a buszt (wc-zés, hányás).
2011. nov. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!