Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy simson s51-es motor...

Zolew kérdése:

Egy simson s51-es motor megvételekor mit kell rajta megnézni?

Figyelt kérdés
Seretnék egy simsont veni, de nem tudom hogy mire kellene odafigyelni amikor megveszek egyet.
2011. nov. 4. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
pl.:hány kereke van? ha van kereke, kerek-e a kerék? ha van még egy kereke, az a kereke is kerek-e? ha van még egy kereke, akkor vedd meg me hülyének is megéri 3 kerékkel...
2011. nov. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ő fú... háttt... ok de motorikus állapotra gondoltam meg iesmire, de amugy kössz
2011. nov. 5. 11:27
 3/7 dávid17 válasza:
szerintem hogy nem csörög meg ilyenek ha valami szar hangja van csörög a henger akkor már baj mag ha leengedi venn a deknit ahol van a legdkerék ott mozgazsd meg a lendkereket fe és le ha mozdog,kotyog akkor csapágyas akkor nem éri meg ilyeneket nézz bir e menni huzazsd meg bedadog e stb.
2011. nov. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

kösz szépen!

naés ha utángyártott alkatrészek van benne akkor a legjobb az eredeti gyártótól rendelt? vagy ha eredeti megvett állapotában van minde eredeti akkor mivan? nincs szétkopva?

így megérné?

2011. nov. 6. 13:40
 5/7 anonim válasza:
Elsőnek is, hogy indul-e. Ha beindult akkor füstöl-e vagy hogy mennyire? A kormány előtt lévő címke meglétét sem árt megnézni. Próbáld ki feltétlenül szépen veszi-e sebességeket, hogy gyorsul. Ezekre érdemes figyelni. És az egyik előttem válaszoló írta a csörgést arra is érdemes oda figyelni, ha lajikus vagy simson témába az lesz a legegyszerűbb ha viszel magaddal valakit, én is anno mikor vettem elsőnek vittem magammal valakit.
2011. nov. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kössz szép!
2011. nov. 15. 07:44
 7/7 anonim válasza:
egy rúgásra indúljon a benzintank hogy nem rozsdás-e(belülről) ne csörögjön és 65km/h fölött legyen a vége és 100 000 ft felett alatta nem igen van olyan ami kinézetre is és motorikusan is tökéletes.
2011. nov. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!