Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi időt tisztességes...

Mennyi időt tisztességes várni az esküvővel, ha tervezés közben az egyik nagyszülő elhunyt?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Passz.

Szerintem semmit. Attól, hogy valaki meghal, az életnek menni kell tovább. Nyilván az elhunyt sem akarná másképp.

2011. nov. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mi is így gondoljuk, csak félünk, hogy a családban dehogy harag legyen. Köszi!
2011. nov. 5. 16:06
 3/7 anonim válasza:
Semmit se! Legjobb, ha kora reggel megvan a temetés, aztán mehet a buli. Szerető, érzékeny szívű emberek. Hajrá.
2011. dec. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem viszont illik várni, 1 hónapos gyász ideje alatt rohadtul jó bulizgatni. Gondolkozzatok már gyerekek...
2012. febr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én gondolkoztam. És arra jutottam, hogy attól, hogy valaki meghalt, még nem áll meg az élet. Valami elementárisan beteg, ami a halált körbeveszi ebben a kultúrkörben. Az egyetlen dolog, ami biztos az életben, mégis úgy kezeljük, mintha nem létezne, ha pedig megtörténik, akkor pedig még lélegezni sem szabad, mert tekintettel kell lenni az elhunytra. Vagyonokat költünk temetésekre, miközben, akit érint, az már rég nincs abban a helyzetben, hogy érdekelje. Abszurd.
2012. febr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez asztán a kedvesség. Szertetreméltó ember lehetsz. Menj pszichológushoz, szükséged van rá. Majom...
2012. febr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem mostani a kérdés,de leírom,hogy nálunk mire jutottunk eddig.

Párom édesanyja megpihent a napokban és mi azt beszéltük,hogy egy évet várunk az esküvővel.

Nyilván lehet máshogy alakul,nagyon friss még a gyász.

Főleg én ragaszkodom az egy évhez.

2022. júl. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!