Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » ALKO BKS 35/35 benzin motoros...

ALKO BKS 35/35 benzin motoros láncfürész véleményt kérek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ALKO egy igazi vitatéma. Van akinek nagyon bejött és van akinek kevésbé. Ha ilyen kategóriájú fűrész kell, akkor inkább mculloch vagy partner. Mindkettő husqvarna motorral szerelve. Ha többet szánsz rá akkor pedig makita, oleo mac, husqvarna.
2011. nov. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 joco5582 válasza:

Nekünk egy kis Alko gépünk van. Összességében elégedett vagyok vele. Egyértelműen érződik, hogy egy hobby belépő modell. Még csak nem is probléma mentes, de nem beszélném le a kérdezőt, mert van hozzá alkatrész és kisgépszervizben javítják is.

Ha tények érdekelnek:

-kb5éve vettük.

-Csak télen téli tüzelő felvágására, kiszáradt fa feldarabolására használtuk mondjuk évi 6 órát.

-30 ft ba került

Elromlott:

-1*Gyujtás, 2*"berántó racsni"

-Élezés és olaj de ugye az alap

-1*a kipufogó csavarja berohadt, tisztítás közben kiszakadt. -> Menetvágás újcsavar.

-Nehézkes indítási problémák

Kb ráköltöttünk 20-25 ft-ot. De szervízben.


Megérte? Nekem igen, mert 3évig probléma mentes volt. Minden típusú és méretű fát felvágott, nagyon takarékos motorja van és mindenhol javítják.

Van jobb? Na ná, csak nem ennyiért


Remélem segítettem

2015. jún. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!