Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyen a barátnőm? Már,...

Miért ilyen a barátnőm? Már, últ héten mondta h menjünk el hétvégén vhova buliba. Mondtam oké, erre ő most kitalálja h neki már nincs kedve. Pedig tegnap este még egyeztettünk, h akkor tuti megyek e.

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 12:18
 1/8 A kérdező kommentje:
És ez nem az első ilyen eset. Már jópár hónapja ezt csinálja.
2011. nov. 5. 12:18
 2/8 anonim ***** válasza:
vagy tényleg elmegy a kedve vagy szórakozik veled, beszéljétek meg.
2011. nov. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megjött neki.
2011. nov. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2011. nov. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megbízhatatlan
2011. nov. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs kedve akkor nincs kedve.Én azt mondom,hogy nem szabad előre lebeszélni semmit,mert közbejöhet valami.Buliba pedig akkor a legjobb elmenni,ha spontán vetődik fel az ötlet.Ha már előre lebeszélitek,akkor pedig túl nagy lehet a nyomás,és kényszerből nem jó elmenni sehova.Én mondom,buliba meg pláne nem!Kérdezd meg hogy máshova nem jönne el el veled?Lehet máshoz van kedve!
2011. nov. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

19 évesek vagyunk,mindketten dolgozunk,és elég nehéz összehangolni h egyszerre legyen a szabad hétvégénk,h el tudjunk menni. És mindig ő veti fel az ötletet,meg mondja h de tuti menjünk,nem ám lemondom a barátom miatt.

Neki nincs pasija most(már elég régóta nincs neki kb 1,5 éve),nekem meg most lett hosszú idő után(4 hónapja vagyunk együtt). Azért is idegesít mikor lemondja h a bulit,mert én tényleg elmennék szórakozni vele,csak ketten csajos buli már hiányzik. Így mikor felveti az ötletet h menjünk,akkor általába megkérem a barátom h azon a hétvégén ne találkozzunk. így ő is csinál magának más programot. Ráadásul én ilyenkor hiába nem megyek mégse buliba,nem tudunk a barátommal találkozni. Mivel ha nincs programja,akkor otthon van. és nehéz megoldani az utazást. A melo helyen jöttünk össze,és oda céges járat viszi. Amugy elég hülyén járnak hozzá a vonatok,buszok.

Én meg bírom a haverjait meg minden,de nem szoktam csatlakozni a fius programhoz mikor barátnőm lemondja a mi programunkat.

2011. nov. 5. 13:22
 8/8 anonim ***** válasza:

A barátommal szerveznék programot, számítva arra, hogy megint lemondja. Ha problémázik, akkor értetlenkedve meg kell neki mondani, hogy az utóbbi idő tapasztalatai alapján nem akartál pofára esni.

Ha többször megcsinálja, akkor meg jegelni kell a barátságot.

2011. nov. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!