Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon félek az első tampontól...

Nagyon félek az első tampontól, nekem nagyon morbid. Mit tegyek? 15/L

Figyelt kérdés
nem jó érzés az sem már ha hozzáérintem a nyíláshoz.és azt meg egyáltalán nem merem hogy betoljam,nekem ez nagyon morbid.
2011. nov. 5. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Akkor válts vissza sima betétre. Ha ennyire nem szeretnéd, kellemetlen neked akkor hidd el, nem érdemes tampont használnod. Mert csak rossz lenne neked. Már ha felhelyezni sem mered.:) Érted azért. Én csak betétet használok. Pontosan ezek miatt még én sem használok tampont,pedig tudom, hogy normálisan is fel lehet helyezni de még sem, valami még is visszatart..

Maradj a betétnél ha kétségeid vannak.

2011. nov. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Próbálj meg ellazulni és nem arra gondolni és egy határozott de azért óvatos mozdulattal nyomd föl!

Hidd el nem lesz tőle semmi bajod, rengetegen használják és ugyan így rakják fel nap mint nap. Elsőre lehet hogy tényleg fura és szokatlan érzés, de majd meg fogod szokni.

Szerintem sokkal jobb a betétnél.

2011. nov. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elvesztetted mar a szuzesseged? Mert elvileg azelott meg nem is ajanlott....
2011. nov. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem muszáj, ne használd
2013. nov. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Abban a korban csak "mini"-vel szabad próbálkozni egyébként is-
2013. nov. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Várj vele még

(Én meg attól tartottam mindig, hogy megfertőzöm

magam a kezemmel)

2013. nov. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ok, vannak helyzetek, amit máshogy nem tudsz megoldani (előadás (főleg, ha te vagy a színpadon),strand, uszoda...) de ha ilyenek nem kényszerítenek rá, akkor miért kellene ezt használnod?! Ma már nagyon jó betéteket lehet kapni.
márc. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!