Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen érzés megfulladni?

Milyen érzés megfulladni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 18:58
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
33%
Nekem nem hiányoz az biztos, de azért csak van valaki, akinek igen...
2011. dec. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 A kérdező kommentje:
Mindenkinek csak addig vagyok jó, amíg kihasználhat, irányíthat :'(
2011. dec. 28. 22:19
 53/59 A kérdező kommentje:
:'(
2011. dec. 29. 12:23
 54/59 anonim válasza:
Ne legyél öngyilkos. Vannak rendes emberek is az életben. Ha munkát keresel akkor nézegess kisebb városokban lévő hirdetéseket, mert kisebb városokban nagy eséllyel találsz munkát. A google-ön is nézd a hirdetéseket.
2011. dec. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 A kérdező kommentje:
Mostmár ki lesz próbálva (víz)! Az életcélomnak annyi...
2012. jan. 3. 23:25
 56/59 anonim ***** válasza:
94%
Utolsó válaszodat január 3.-án írtad. Ha most nem teszed ki a kérdésedet a kiemelt kérdések közé, mindenki azt hinné sikeresen megfulladtál. Történt valami pozitív dolog amitől meggondoltad magad? (Egyébként erről a szarozásról a South Park jutott az eszembe...)
2012. febr. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 A kérdező kommentje:
Nem volt alkalmam :( +Nem is igazán akarom,csak már nem tudom mit tegyek.Már vagy fél éve egyáltalán nem tudom boldognak,vidámnak érezni magam,reménytelen a helyzetem...
2012. febr. 19. 20:44
 58/59 anonim válasza:

Ne tedd!

Gondolj arra hogy családod lesz unokáid és munkád ami sokat hoz....

Ne tedd. Én egy 12 éves fiú vagyok és én kèrem hogy ne tesd lehet még sok jó dolog az életben... Próbálkozz

2013. jún. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:

Na.

szóval olyan, hogy (az elején ugye ott vagy a vízben, chill, meg minden...

Aztán) valami történik, vagy lenyomnak a víz alá vagy valami, a lényleg hogy nem tudsz felmenni a felszínre.

Az elején kapálózol és eszedbejut hogy vissszatartsd a lélegzeted de a pániktól ugye úgyis veszel levegőt vagy legalábbis légszomj lép fel.. Elkezdesz szédülni, elnehezül a fejed és arra gondolsz hogy kitartasz és felmész, és túléled.. Aztán egyre kevésbé vagy tudatodnál és már nem irányítod a testedet (pl a levegővétel, vagy a felfelé úszás)..--> aztán elveszted az eszméleted ...

És utána jobb esetben valaki felhúz és életben maradsz

Rosszabb esetben....

2015. jún. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!