Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagy dumás vagyok, de van egy...

Nagy dumás vagyok, de van egy srác aki folyton köcsögösködik és nem lehet leállítani! Erre tömérdek mennyiségű oltás kéne, mert valószínű kedden összefutok vele. De nem olyanok, hogy kevés vagy, meg lefejellek stb. Hanem valami csajhoz illő! Tehát?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 20:12
 1/4 anonim válasza:
Kevés vagy, mint Geronazzo Marianak egy labelló!! Hogyan szokott keménykedni??
2011. nov. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak egyet hajt folyton ! de mondtam , hogy nem kell olyan ami kevés vagy mint........, hanem egyedi !
2011. nov. 7. 20:02
 3/4 zeronibble ***** válasza:

Nem derül ki, hogy ki a lány, ezért feltételezem, hogy te. Nem vagyok hímsoviniszta, csak tényekre támaszkodva jutottam erre a következtetésre :)


"Hülyén leplezed, hogy..." meg hasonló kezdetűt könnyű gyártani :)

... félsz a lányoktól

... a saját nemedhez vonzódsz

... fitymaszűkülettel küszködsz

... a fb fényképeimre vered

meg hát még ehhez képest is rondák tonnaszámra...


Lehet gyártani mindenféle kezdetet is persze, pl. nálad ez koncepció vagy komplexus, hogy... :) Tegnapra kellett volna, mi? Győztél?

2011. nov. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát kösz de majd legközelebb xDD Amúgy égett rendesen a srác :D Feltaláltam magam !!
2011. nov. 10. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!