Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit áruljak karácsonyi vásáron?

Mit áruljak karácsonyi vásáron?

Figyelt kérdés
A suliban minden évben van karácsonyi vásár, de nem tudom mit áruljak. Valami saját készítésűre gondoltam, de nem tudom mi legyen az. Kérlek segítsetek
2011. nov. 5. 21:19
 1/6 zkriszti3 ***** válasza:
Süti ami összefügg a karácsony hangulatával.
2011. nov. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Karacsonyi kekszet,ha ügyes kezed van keszits angyalkakat,fenyödiszeket,ajandekdobozokat,esetleg ha csinalsz fini bonbonokat vagy kekszet a sajatkeszitesü dobozban arulhatnad..
2011. nov. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Mézeskalács nagy szív alakú. A milka csokinak van egy bonbona aminek szív alakú a doboza az jó lesz kiszúrónak és a neten vannak fent minták díszíteni hogy kell mázzal. A mázba ételfestéket is lehet rakni. Én ezzel készülök.
2011. nov. 6. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

mézeskalács, narancsba szegfűszeget szúrkálsz és csillag alakot kirakazs belőle, átkötöd selyemszalaggal és csinálsz neki egy kis akasztót 100-150ft-ért simán megveszik

diót aranyspérvel lefújni ezt is tudod 50ft-ért árulni

kis gyöngyökből fűzni csillagot, angyalkát stb

házi készítésű bonbonok, aprósütik

teafilterből csillagokat készíteni

mézeskalácsot sütsz ilyen kis koszoró alakúra formázod középre tesel egy kis teamécsest és nylonba csomagolod szép szallaggal átkötöd

fenyőből, tujából, buxusból készítesz kis koszorót, rá valamiféle kis termés(narancs, almaszirom/héj, dió, mogyoró) egy egy kis karácsonyi gömb, fahéjrúd, szegfűszeg átkötöd szalaggal és kész is

nálunk ilyen Luca napi vásáron szokott lenni, szerintem nagyon jók

potpuriból csinálni egy kis dekorációt stb

2011. nov. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kaját (sütik),esetleg sutyiban piát.
2011. nov. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én sütiket, kinőtt játékokat vagy plüssállatokat illetve kakaót vagy teát ha van termoszod. Így sikerült úgy 5000 Ft vagy annál többet összegyűjteném.
2017. nov. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!