Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki csinál "nekem" neveldét?

Ki csinál "nekem" neveldét?

Figyelt kérdés
Igazából a legjobb barátnőmnek kell . Szülinapja lesz hamarosan és ezt szeretné . Már egy ideje próbál sajátot csinálni de nem sikerül neki . Ezzel szeretném meglepni . Olyan ebnevelde tipusut szeretne . Kérlek titeket , nagyon fontos lenne . Előre is köszi .
2011. nov. 5. 23:19
 1/2 JANIkettőezer válasza:

Most akkor azt szeretnéd, hogy egy egész oldalt csináljon meg neked valaki? Ezért jó sokat kéne fizetned, hogy valaki megcsinálja. Rettenetesen sok munka van egy ilyen oldal elkészítésében. Nem csak 2 sort kell írni, több ezret, tízezret logikusan összekötve. Emellett kell neki tárhely és egy szerver, ami MINDIG üzemel, hogy az oldal mindig elérhető legyen. Egy ilyen oldal elég drága tud lenni.

Ha nem erre gondoltál, akkor bocs. :)

2011. nov. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom de mivel a zsebpénzemből nem futja csak egy egyszerűbre gondoltam , ami IGAZI nevelde . Az ucoz.hu-n csak a nevelés részét kéne megcsinálni olyan mint az a menyétnevelde (ucozos)
2011. nov. 6. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!