Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Felsorolom a kedvenc bandáimat...

Felsorolom a kedvenc bandáimat. Linkin park, Green day, Three days Grace, Hollywood undead. Közülük valaki jönni fog magyarországra a közeljövőben?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
fogalmam sincs
2011. nov. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Green Day jön majd Németországba, Olaszországba és Franciaországba. Hogy Magyarországra jönnek-e, azt nem tudom, de nincs rá sok esély...
2012. márc. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hát jah, a GD-re várhatunk.......... :'(((
2012. ápr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 k.lau13 ***** válasza:

na, az első marha értelmes lehetett... XD


Linkin Park nagyon ritkán, de szokott lenni MAgyarországon.


Amúgy MINTHA hallottam volna, hogy lesz asszem Three Days Grace most nyáron?? De ez abszolút nem biztos, keverem a koncert időpontokat, lehet összetévesztem Papa Roach-al... EZT HOGY CSINÁLOM?? Pedig az tuti lesz, de ez nem tartozik ide XD


De tényleg, MINTHA hallottam VOLNA Three Days Grace-ről, de abszolút nem vagyok benne biztos... várj csak...


Figyelj, itt azt olvastam, hogy készül a negyedik album, ha új albumot adnak ki, biztos jönnek koncertezni is: [link] :)


aztááán... egy hivatalos oldal, amit az előző oldalon láttam, ahogy elnéztem, ide kiírják mindig, hogy mikor lesz koncert :DD [link]


De szerintem ha megjelent a negyedik album, nagyobb sikerrel találsz róla infót :) Mondjuk ha valamit megtudok, majd linkelek még oldalt, nekem is nagy kedvencem...


A többit nem nagyon tudom, pedig a Hollywood undead-en kívül mindhármat ismerem és szeretem. Majd még utána nézek, így most nekem is felkeltette az érdeklődésem :D

2012. ápr. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
UTOLSÓ...LP Magyarorszáhon??????????? á...és a hollywood undead sem volt még sosem errefelé..pedig ez a kettő a best of nálam..
2013. nov. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Remélem még nem késtem el, de a Hollywood Undead nyáron jön Magyarországra! :) valahogy június vagy július nem tudom és ha jól emlékszem a Budapest Parkban fognak koncertezni :D és a jegy sem drága 5-6 ezer forint :)
2015. márc. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!