Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Másnak is van gondja a "szájta...

Másnak is van gondja a "szájtartással", vagy az arckifejezéssel?

Figyelt kérdés

ez egy elég hülye probléma, de én sosem tudom, hogy milyen arcot vágjak. ha nagyon lefelé görbítem a szám, akkor úgy érzem mogorvának tűnök, pedig nem vagyok az, és többször is mondták már, hogy mosolyogjak többet. Ezért megpróbáltam mosolyogni, de úgy meg úgy éreztem magam, mint egy idióta, vagy bolond, aki egyfolytában vigyorog. És mostmár egyszerűen nem tudom milyen arcot vágjak. például amikor csak úgy ülök, és nézek a semmibe, már akkor is azon gondolkozok, hogy most vajon milyen arcot vághatok, és már az agyamra megy ez az egész..

tudom, hogy vicces, meg hülyeség, de azért segítenétek légyszi? van még valakinek ilyen "problémája"?:D


2011. nov. 7. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:

nem ilyesmi.


nekem az volt nehéz h ne vágjak pofákat az iskolában...

aztán megtanultam fapofát vágni és nagyon büszke voltam magamra.


mosolygással volt még, h nem tudtam h mosolygok alapból, mert tükörnél 13-14éves korom óta /ca. 6-7 éve/ alapból csücsörítek picit. ez nekem régi berögződés nem a faces képek miatt van.

most februárban meg mosolyogtam valamin ami a tv-ben volt, "megfagyasztottam" a mimikám és elmentem megnézni h h nézek ki, és aranyos voltam szerencsére xD :D

a "megfagyás" nem jött össze elsőre, kell egy kis idő mire eszedbejut egy nevetésnél h meg kéne nézni h nézel ki.

2011. nov. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha úgy érzem magam h ilyen arcot vágok: :D

akkor mindig ilyen igazából: :O

2011. nov. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!