Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Váláskor lemondtam az autóról....

Carolinapest kérdése:

Váláskor lemondtam az autóról. Volt férjem nem fizeti, de a hitel a nevemen van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Váláskor lemondtam az autóról, ez a bírósági végzésben is szerepel. A hitel a nevemen van a mai napig, de a végzés szerint volt férjem fizeti tovább. Volt férjem nem fizeti, de mégis engem keres a bank emiatt. A szerződést felbontották, behajtás következik, engem fenyegetnek. Mit tegyek?
2011. nov. 8. 14:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Passz, de talán be kellene menni a végzéssel a bankba, és érdeklődni.

Mondjuk érdekes, hogy a bank neked adta meg a hitelt (ha a te neveden van), és ezt a bíróság felülbírálta, tehát szerintem ez egy cifra ügy lesz.

Az autó is a tiéd kell még legyen, hiszen hogyan tudta átíratni, ha zálogjog van rajta?


Mivel a szerződés nem lett módosítva, a férjed csak megállapodás alapján fizetett. Akkor legfeljebb a tartozás a bankról rád fog szállni.

2011. nov. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!