Barát a pácban?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akit a legjobbnak tartok,tartottam.. Én 18 vagyok, Ő 19. A nyáron összebarátkozott egy 15 éves csajjal,akkor kezdődtek a gondok.. nehéz ezt pár sorban megfogalmazni.Eleinte nem volt semmi bajom az új lánnyal, szimpatikus volt.De az utóbbi 2-3 hónapban annyira elvitte rossz irányba a bárátnőmet hogy az valami eszméletlen. Volt emiatt egy nagy összeveszésünk, mert ki mertem mondani a véleményem az üggyel kapcsolatban, azóta alig beszélünk. Egy suliba járunk és mégse.. Én vagyok a sértett fél ebben a témában, s mégis én mondom neki, hogy gyere üljünk le beszéljük meg, de még nem jutottunk el odáig mert neki mindig közbejön valami. Eszméletlenül rosszul esik az hogy akit szeretek, imádok tojik a fejemre.. nap mint nap látom hogy jön a sulihoz az "uj barátnő".. viháncolnak stb stb.. minden percüket együtt töltik.. A barátnőmet szinte már az egész osztálya utálja mert nagyon megváltozott, mindenki kibeszéli, de ő nem veszi észre magát.. Mit tudnék kezdeni ezzel a helyzettel? Jó, nyilván üljek le és beszéljem meg vele, de az nem olyan egyszerű.. Rendesen lelki beteg vagyok emiatt.. és ő még csak észre sem veszi.. nagyon rossz igy.. tudnátok valami tanácsot adni hogy mit lépjek? Ne mondjátok hogy felejtsem el, mert az ilyen barát nem barát, tudom.. de ez nem így működik.. sok konfliktusunk volt már, de eddig mindig mindent megbeszéltünk.. kérlek segítsetek!!


18/L


2011. nov. 8. 18:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!