Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megosztod velünk, hogy jelenle...

Megosztod velünk, hogy jelenleg mi a legnagyobb problémád, bajod?

Figyelt kérdés

Szokták mondani, hogy "az legyen a legnagyobb bajod" de nektek most mi a legnagyobb bajotok, problémátok?

Van egyáltalán problémátok?

Magadnak csináltad azt a problémát vagy más okozta neked? Szerinted nem lenne unalmas az élet problémák nélkül?


2011. nov. 9. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Nem. (eldöntendő kérdés volt, máskor fogalmazz jobban)
2011. nov. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

most a legnagyobb problémám hogy nem tudom melyiket vegyem meg.


ezt:

[link]


vagy ezt:

[link]

2011. nov. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 zkriszti3 ***** válasza:
84%

az elsőt húsvétra a másodikat karácsonyra,de passzoljon a fádhoz.

Nekem minden napra jut probléma,de valamit elég pihentetni magától is megoldódik van amire alszok egyet , mert másnap másként látom.Nem tanulnánk ha nem lenne problémánk.

2011. nov. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Problémáim:


- hol lakjak? hol legyen az otthonom?

- anyagilag nem számíthatok teljes mértékben a szüleimre, szerezzek pénzt


- újrafelvételizni az egyetememre és/vagy megpróbálni az egyesült királyságban újrakezdeni a kart


- most passzív 1 évben mit csináljak? dolgozzak itt orvoslátogatóként és kutassak mellette, vagy menjek külföldre dolgozni. az első jobban nézne ki az életrajzomban, meg a brit felvételinél


- menjek snowboardozni a barátnőimmel Franciaországba vagy ha külföldön dolgozom akk szabadidőmben megoldom és még fizetnem se kellene érte


- mi legyen Karácsonykor? minden rokonhoz menjek? utálok utazgatni a fél országon keresztül, hozzám nem is jön senki, túlságosan hozzászoktak h mi megyünk


- elmondjam mindenkinek, h passziváltam mert kikészültem a sok problémám miatt, meg mert nem voltam olyan jótanuló mint amilyen szerettem volna?


- egészségügy: nem menstruálok csak ha hormonokat kapok + egyéb negatív mellékhatások - le se merem írni annyira kínos és szégyellem- amik megkeserítik az életemet és senki nem érti miért nem megyek strandra amikor heteket tölthetek/nék nyaranta az Aranyparton meg Balatonfüreden


- jah és h miért nincs barátom, vagy szexelek már vkivel amikor lenne rá jelentkező - ez is az egészségügyi ciki mellékhatások miatt am


- a szétesett családom és h egyedül vagyok egy olyan lakásban aminek a hitelét lassan nem tudjuk fizetni, de eladni meg nem tudjuk, ha a bank viszi akkor is tartozásban maradunk, én meg nem költözhetek húgom+anyum+barátjához... ez am anyum lakása, ők a barátjánal laknak most


-csináljak offshore vállalkozást? h ne legyen para a NAV-val


végső soron:

maradjak itt ebben a országban vagy elmenjek innen és hagyjak mindent hátra?

2011. nov. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

Több lesz mint egy:D

-Szeretek valaki egyenlőre elérhetetlent. Jó, ciki nem ciki egy énekest:D És azért egyenlőre, mert én nagyon elhatároztam, hogy meg fogok vele ismerkedni:D

Ja, a probléma ebben az, hogy ő most nincs itt velem.

Ezt én csináltam magamnak, meg nyilván a média, amikor 2005-ben annyit mutogatták:D


-Nagyon rosszak a jegyeim, ezért félek, hogy esetleg ezt nem tudom megváltoztatni, ergo nem fognak fölvenni egy sminkessuliba.

Ez persze az én hibám, mert tanulni kellene. Most is:D


-Elgem van már abból a helyzetből, amiben most vagyok.


-És a "legfontosabb", hogy most mostam hajat, ezért ma nagyon száll a hajam, és van rá esély, hogy holnap is hülyén fog állni, akkor pedig eljön a világvége:)

2011. nov. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az egész ott indult mikor általános suliba valami miatt nem találtam viccesnek az osztálytársaimat, volt hogy butának,perverznek tartotam őket, így ültem egymagam és gyötrődtem, aztán középsuliba ez a gátlásosság annyira urrá lett rajtam ,alig birok megszólalni az osztályom előtt, van hogy mikor dumálok vkivel ,nem is élem át a beszélgetést, hanem csak mondom ami van ,közbe másra gondolok


nem merek mosolyogni ,mert hülyén állnak a fogaim ,így mikor vki mond egy jó viccet inkább próbálok mereven hozzáállni csakhogy nehogy mosolyogni kelljen ,mert borzasztó kiábrándító a szemfogam..

5 éve húzom halasztom a fogszabályzást. mire elmúltam 18 elhatároztam hogy ennek így rohattul nem lesz jó vége, így ha ciki ,ha nem ,elmegyek és rajtam lsez 3 évig és cső


még a pénz nincs meg de azon dolgozok ,hogy meglegyen és elinduljak a boldog, a kihivásokkal teli élet felé ahol nincseke problémák :)

2011. nov. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nagyon értelmetlen ptoblémám van. Kezdjük azzal hogy 5 napja van téli szünet , de nagyin uncsi és van egy csomó dolgom amihez semmi kedvem sincs. Emellett vége lett a kedvenc tv sorozatomnak és csak jan.03-án jöb újj tv sori...Várom a sulit(mármint nem a tanulást hanem csak a sulit hogy ne legyenek unalmasak a napjaim). Félek a felvételitől... Várom a nyári szünetet, de mégse...mert utána szeptember-> új suli, új emberek ...és én nem akarok új emberekkel ismerkedni... KB ENNYI AZ ÉN PROBLÉMÁM. Tudom elég későn válaszolok, de remélem nem baj :)
2021. dec. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!