Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lakástámogatási segélyhez mi...

Lakástámogatási segélyhez mi kell?

Figyelt kérdés

Albérletben élünk, de NEM vagyunk bejelentkezve a címre.

Emiatt elutasítanak.Ez valóban kell hozzá?Albérleti szerződés van, számlák a mi nevünkre szólnak.

Ha valaki tud valamit segitene.



2011. nov. 10. 21:21
 1/7 anonim válasza:
Úgy tudom, csak a bejelentett lakóhelyre lehet lakástámogatást kérni.
2011. nov. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szia!

Nem tudom aktuális-e még de mi is így vagyunk mint ti csak mi ideiglenesre be vagyunk jelentkezve az albérletünkbe.

Ez szükséges feltétel de ha tulaj beleegyezik ez egy 10 perces folyamat amíg az okmányirodába megcsinálják az új lakcímkártyát mi is ennyi idő alatt végeztünk pedig hárman vagyunk.Ezen kívül kell még keresetetekről igazolás mindig az aktuális havi,albérleti szerződés amin rajta van hány négyzetméteres a lakás.Én gyesen vagyok kellett államkincstárból kérnem igazolást,hogy kapom a gyest meg a családit.

Ma kaptam értesítést,hogy 5000Ft-ot ítéltek meg.:)

2011. nov. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
És azt úgy lehet, hogy anyukámé a lakás, a barátom és én lakunk ott, csak én vagyok oda bejelentkezve, de a vízóra, gázóra, stb nem az én nevemen van hanem anyukámén. Ez nem gond? így is megkaphatom a támogatást?
2011. dec. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, szerintem nem kapsz így,nekünk a nevünkön van minden mégsem kapunk, és itt követelmény,hogy a számlák a mi nevünkön legyenek.
2011. dec. 9. 20:40
 5/7 anonim válasza:
Második válaszoló vagyok.Nekem csak a fűtés van a nevemen mégis megkaptuk.
2011. dec. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Köszönöm a válaszokat. A legjobb lesz, ha megkérdezem az önkormányzatnál. Ha más nem, átíratunk a nevemre valamit :P
2011. dec. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A lényeg,hogy mennyi a keresetetek nem az,hogy ki kivel lakik és mi van a nevén.Mi hárman élünk albérletben és fejenként 36.000Ft kerül.
2011. dec. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!