Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem jár az ingyenes...

Miért nem jár az ingyenes tankönyv ha van rendszeres gyermekvédelmi kedvezményem?

Figyelt kérdés
Igényeltem rendszeres gyermekvédelmi kedvezményt,és az iratok beszerzésének csúszása miatt szept.16-tól állapították meg.De be adtam az iskolának,egy ingyenes tankönyv igénylési papirt.Szóltam is hogy viszem a határozatot,azt mondták jólvan.Oda is adták a könyveket.Mikor vittem a határozatot,szept 16-án,akkor kijelentették hogy ezt 15-ig bekellett volna adni.De ezt nekem azelőtt nem mondták.Ezek után ki kellett fizetnem 20 ezer forintot a könyvekre.Mikor egyedül nevelem 2 gyermekem,és a havi jövedelmem 49ezer forint.
2011. nov. 11. 09:23
 1/1 zkriszti3 ***** válasza:
Kérj segítséget a családsegítő központban.A határozatot nekem a könyvosztásra kellett vinnem.
2011. nov. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!