Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit szoktatok válaszolni a...

Ti mit szoktatok válaszolni a "Mizus? Mi a helyzet? " jellegű kérdésekre?

Figyelt kérdés

Az emberek többsége erre azt mondja,hogy "Semmi.".


Személy szerint én nem szeretem ezeket a kérdéseket.Nem tudom,hogy ilyenkor mit kellene válaszolnom!


Egyrészt túl sok minden történik velem,másrészt én az apróságoknak is nagyon tudok örülni,amit hogyha elmesélnék,érdektelennek tartaná a másik fél.


Ha pedig egy olyan ember kérdezi ezt tőlem,akivel alig ismerjük egymást,akkor hülyén jön ki,hogy túl bensőséges dolgokat mesélek neki.


Szóval milyen értelmes válaszokat lehet adni az ilyen kérdésekre?


2011. nov. 11. 10:26
 1/3 bánomisén ***** válasza:
Értelmeset nem, mert maga a kérdés sem értelmes, egyszerűen csak udvariasság, vagy megszokás, nem komoly. Válaszold te is a szokásosat, azt, hogy "semmi" és ezzel el van intézve.
2011. nov. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 zkriszti3 ***** válasza:
Nekem ennél a kérdésnél az az érzésem a kérdező nem kíváncsi a válaszra.Nem is töröm magam a visszakérdezésre.
2011. nov. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

semmi, majd visszakérdezek, ő is semmit mond aztán elkezdünk dumálni vmiről. Ez csak amolyan illem dolog, énis utállom de nincs mit tenni. :D

Ha történt velem vmi extra akkor azt leírom erre :)

2011. nov. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!