Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Próbáltad már a Chat Roulettet?

Próbáltad már a Chat Roulettet?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
fúú bazz igen de megfogadtam hogy többször nem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SOHA!!
2011. nov. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
fap?
2011. nov. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

What is fap?


Én amúgy nem, de nem is akarom.

2011. nov. 11. 21:48
 4/8 anonim ***** válasza:
a fap az az mikor valaki ráránt. és chatrouletten kb minden 2. emberből egy farkat látni
2011. nov. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
igen, és ultragáz. talán mindössze csak 2 normális csajt találtam, de mivel nem vagyok valami perfekt angolból, ezért az alap dolgokon felül mást nem tudtam kérdezni. amúgy rengeteg sok perverz állat "él" ott, nem javaslom senkinek
2011. nov. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én csak videókat láttam, de vagy perverzek vagy buta tinik használják, kivéve az a röhögős nő.
2011. nov. 12. 11:39
 7/8 anonim ***** válasza:

ezt egyébként tudom cáfolni. mármint oké, tényleg kb. minden 2 a farkát veri, de csak minden második. a maradék között meg igenis találni jófej embereket. mi egyszer a barátnőmmel majdnem egy egész estét az oldalon töltöttünk és másnap izomlázam volt az arcomban a sok nevetéstől/mosolygástól. ha az embernek van türelme átugrálni a faszokat (szó szerint), akkor tök jókat lehet dumálni. érdekes stb.


oké, igaz, hogy két csaj volt, szóval persze, h a pasik "megálltak" nekünk. viszont lehet, hogy pasiknak tényleg nem túl jó, mert azt mondták akikkel beszéltünk, h a pasik mindig átlépik őket, mert csajokat keresnek... szóval így a legkönnyebb talán.

2011. nov. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
igen. :) szerintem is tudsz találni ott teljesen normális embereket. :) én pl. ott ismertem meg egy fiút, akivel most is rendszeresen beszélgetek skypeon face-en.:)
2012. okt. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!