Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen a munka egy luxushajón?

Milyen a munka egy luxushajón?

Figyelt kérdés

Szeretnék hajón dolgozni de nincs sok infóm róla.Egyenlőre még csak egy érettségim van most kezdtem suliba járni de lehet hogy inkább pénzt keresnék előbb és úgy jönnék vissza tanulni.Nem tudom hogy elég-e az érettségi hozzá.Angolul elég jól beszélek de csak angolul.

Bármilyen infóra szükségem lenne:) Előre is köszönöm:)


2011. nov. 11. 22:38
 1/3 Stella90 ***** válasza:
k*rvasokat kell dolgoznod, bunkók lesznek veled, de legalább nagyjából megfizetik...összességében szar...
2011. nov. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hajtanak mint az igavonó barmot, ismerősöm napi 14-16 órát dolgozik, közös kabinban van egy román munkással, de a fizetés nagyon jó neki. én is jelentkeztem egy helyre, kb két éve, én is csak angolul tudok, dolgoztam angliában éveket viszont a dunán közlekedő hajókra jobb a német nyelvtudás. nem kell hozzá semmi szaktudás, érettségivel mehetnél nyugodtan. nem bántásból mondom, mennyire beszélsz jól angolul, csak te gondolod úgy, vagy szoktál angolokkal, amerikaiakkal, esetleg más angolul beszélő emberekkel verbálisan kommunikálni, és azok mondják? csak azért mondom hogy ha jelentkeznél hajóra ott beszélgetned kell angolul(mert azt az idegen nyelvet beszéled) egy jó pár percig, velem is ez volt az interjún, és nehogy meglepetés érjen hogy nem is megy olyan jól mint ahogy a jelentkezési lapon feltüntetted. még egyszer mondom nem kekeckedésnek vagy bántásnak szántam ezt az utolsó bővített mondatot.
2011. nov. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: hit me back.
2011. nov. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!