Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt olyan személy akinek...

Van itt olyan személy akinek problémája volt a FŐGÁZZal?

Figyelt kérdés
2011.11.07-től gázfőcsap csere volt az épületben / 5 lépcsőház 80 lakás/ 08-án leszerelték a lakásokból a gázórákat bezsákolták ..2 gázszerelő előkészítette az gázórához vezető csonkokat/ újra kócózta/ közben jött egy másik gázszerelő , aki papíron bejelölgette hol vannak nyílászárók kicserélve a lakásokban .A konyhai ablakot 10 nappal ezelőtt cseréltettem. Az ablakosok nem szereltek fel szellőzőt én meg azt nem tudtam hogy kötelező.Miután a gázos pasi aki a lakásokat bejelölte hol vannak új nyílászárók látva hogy nincs szellőző adott egy álataluk ismert ablakszerelő telefonszámát hogy ők pótolják ezt a hiányosságot.a 8-i napom azzal telt hogy vadásztam az eredeti ablakszerelőket akik kicserélték az ablakomat hogy jöjjenek vissza , mert elfelejtettek valamit... Nem értem el őket , mert vidékiek..Kora reggel 09-én hívtam a gázos által adott ablakszerelő telefonszámát és megbeszéltük , hogy délután 3-4 óra körül jönnek és felszerelnek 2 szellőzőt a konyhai ablakra.Nem tudtak kora reggel a meós érkezése előtt jönni , mert a város másik végén dolgoztak aznap 09 én jött a FŐGÁZ meósa aki átveszi a munkát..ill. aki engedélyezi a gázóra visszaszerelését.Bejött a lakásba és látta hogy hiányzik a szellőző. Azonnal elkezdett jegyzőkönyvet írni hogy csináltassak légtértervet a konyhára, ami kb akár de lehet több is mint 100000ft.Mondtam , ne írja a jegyzőkönyvet , mert délután 3 órakor jön az ablakos felszereltetem ,/ mert az én életem sem 25ft -t ér/ és pótolja ezt a hiányt. Nem hitt nekem .Ezért felhívtam az ablakost és odaadtam a telefont , hogy igazoljon engem. a Meos telefonba azt mondta , hogy ez őt nem érdekli.Ezt megértem ,mert lehet hogy én megbeszélem valakivel ..ő megadja az engedélyt és aztán a megrendelést visszamondhatom, ha meg valami baj történik ebből kifolyólag az az ő felelőssége.Ezt elfogadom! De!mondhatta volna azt leplombálom a gázórát és ha nem szerelteti fel a szellőzőt akkor mindenfajta engedélyt kell önnek csináltatnia ami kb.200000 ft-ba is belekerülhet. / az egyik ismerősömnek ennyibe került /Amit nem értek az az, hogy reggel 9.30 körül volt itt engedte , hogy a fűtés menjen anélkül , hogy a szellőző fel lett volna már szerelve.. Ugyanis a gázóra az a konyhában van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ha nincs szellőző akkor a gázórát kellett volna plombálni , hogy gáz a lakásba egyáltalán ne jöjjön be.Természetesen délután 3 órakor jött az ablakszerelő és felszerelte a 2 szellőzőt. Azonnal hívtam a Meost , hogy pótoltam 6 órai késéssel ezt a hiányt..Ő persze nem vette fel a telefont. Másnap reggel 10-én hívtam , hogy kész a szellőző és hogy átjönne-e a másik lépcsőházból , mert még ott dolgoztak.Azt mondta , nem ...mert csináltassam a légtértervet aztán azt küldjem be a FŐGÁZ MEO osztályára és aztán majd jön.Kértem hogy ugyan segítsen kit ..milyen tervezőt hívhatok ez ügyben.Megjegyzem amikor a jegyzőkönyvet írta volt egy másik copfos hajú pasi aki nem szólt egy szót sem../ő volt a kivitelező/ utólag tudtam meg.amikor reggel beszéltem a meossal telefonon kérdeztem ki volt az az ember? ő volt a kivitelező? mondta igen ..és kértem a nevét és telefonszámát ..a nevet elárulta , de a tel.számot ..azt mondta nem tudja , mert nem az irodájában van. Később mikor a Meo osztályvezetőjével beszéltem ő mondta ad nekem egy meóst az irodából és ezt a Meost akarta kapcsolni név szerint ..aztán mondtam én már ezzel az egyénnel beszéltem az előbb , de hát azt mondta nincs az irodában. Hazudott.
2011. nov. 12. 14:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!