Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma elkaptak az ellenőrök a...

Ma elkaptak az ellenőrök a buszon egy hamis bérlettel. A hamis bérlet maradt náluk meg a bérlet tok. Amin azt hiszem rajta volt a nevem . A helyszínről gyorsan elfutottam, még volt annyi lélekjelenlétem. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok,hogy bűntényt követtem el,amit meg is bántam,és ilyet soha többé nem teszek!Szerintetek számíthatok valamire,ha semmilyen személyes adatom nincs meg nekik?
2011. nov. 12. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Okirathamisításért? Igen, számíthatsz.
2011. nov. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de nincs semmi adatuk róla se cím,se semmi.esetleg a nevem,de még az sem biztos.(nem emlékszem,hogy ráírtam volna).a helyszínről elrohantam,nem történ jegyzőkönyv felvétel,utánam se jöttek.
2011. nov. 12. 15:29
 3/6 A kérdező kommentje:
rólam
2011. nov. 12. 15:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem tudják ki vagy, akkor ennyi. Ha rajta volt a neved, akkor az alapján azért megpróbálhatnak megtalálni. Ha eljutnak hozzád (Nem akarok tippeket adni, de leszedném magam közösségi oldalakról, különösen a fényképeket, ha Kovács Pisti vagy akkor nem kell annyira fosni), akkor sor kerülhet szembesítésre.

Az elfutás után nehéz lesz arra hivatkozni, hogy nem tudtál róla, hogy hamis a bérlet.

2011. nov. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Kicsi az esélye!

Nekem hamis bérletett adtak el agusztusban és még engem akartak okirat hamításért meg büntetni és én nem egyeztem bele.Most fog biróságra kerülni az ügy

2012. febr. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt írja a tisztelt kérdező bajba kerülhet e az ellenöröknélmaradt a hamis bérlet a bérlethez meg kell fényképes bérletigazolvány ha azal együt volt nemcsak a bérletlap amin az van melyik honapra szól akkor elcsiphetik
2012. szept. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!