Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kedvenc idézeted?

Kedvenc idézeted?

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 19:43
 1/6 anonim válasza:

Sok van egy párat ki tudok emelni:

Lehet-e barátság férfi és nő között, és ha igen, miért nem?

Karinthy Frigyes


A szemet szemért elv csak oda vezet, hogy az egész világ megvakul.

Mahatma Gandhi


Ami nem öl meg, az erőt ad.

A szerelem vak, a barátság pedig behunyja a szemét.

Friedrich Nietzsche


Ahol a kincsed, ott a szíved is.

Biblia

2011. nov. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Ha egyáltalán ragyogni akarsz, fényeskedj a tudásoddal!"



"A legdrágább kő mindent karcol, de ő maga nem tűr karcolást. A legdrágább szív inkább vérzik, de nem sebez meg soha mást."



"Hivatásod legyen élni másokért, s mások boldogságában keresni a magadét!"



"A legvégén nem az fog számítani hány év volt életedben, hanem hogy mennyi élet volt éveidben."

2011. nov. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Nem azért ugrok ki az ablakból, mert meg akarok halni.

Hanem azért, mert azt akarom hogy az ablak alatt várj, tárt karokkal, készen arra hogy bármikor elkapj"


"Tudod, minden embernek van az életében legalább egy nap amikor leszar mindent és nem törődik semmivel. Na nekem minden nap ilyen!"


"Csak egy dolgot szeretnék, csak annyit hogy most belépj az ajtón és azt mond:"Szia!". Nem kellenek csókok, se meleg ölelések. Csakis annyi hogy láthassalak, hogy halljam a hangod, legalább egy pillanatra és hogy csak még egyszer mosolyogj rám. Mintha már előttem is lennél, és mesélnéd mi történt ma, vagy hol hagytad el a mobilod. Hoznál egy CD-t és megnéznék a legújabb akció filmet, egy edény popcornal az ágyban. De... te ezt nem tudod megtenni igaz? Mert mély álomban vagy, lent, a föld alatt, és Én csak azt remélhetem, hogy épp rólam álmodsz."


Ez mind saját, ezért közel állnak hozzám. Persze sok más van amit még nagyon szeretek.

2011. nov. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az élet olyan mint a birsalma,kívül szép,belül rohadt!
2011. nov. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Gondola ***** válasza:

"A gonoszok gyalázkodása dicséretnek számít.

A malis vituperari laus est."

2011. nov. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"Bárki megbirkózik a győzelemmel, de csak a hatalmas viselheti a vereséget."
2021. jan. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!