Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A buszon pukiztam ma egy...

A buszon pukiztam ma egy nagyon nagyot. Gáz?

Figyelt kérdés
egyszerüen nem birtam visszatartani, reggel indulás előtt megettem egy egész babkonzervet, ésa buszon a piros lámpánál, pontacsöndbe nagyon nagyo pukiztam. És mindenki nézett meg arébb állt. Aztán hangosan bocsánatot kértem és megmagyaráztam hogy azért mert tul sok babot ettem és kinyilt a szelepem, aztán pont nyilt az ajtó és lefutottam.Szerintetek mit gondoltak rólam meg egyáltalán gáz? jah és nem vagyok kamu, komoly kérdés sajnos:(
2011. nov. 14. 15:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
75%

100% gáz.

Metán és egyéb biogázok keveréke.

Tanulj kémiát, biológiát mielőtt ilyen hülyeséget kérdezel.

2011. nov. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 A kérdező kommentje:
uristen tudom, nem kell kötöszködni, úgy kérdeztem, hogy ciki e ...-.-"
2011. nov. 14. 15:32
 13/71 anonim ***** válasza:
100%

Ezen olyan jót nevettem :D:D:D:D:D:D

Tök ari lehettél, ahogy megpróbáltál mentegetőzni :D:D


Bár még csak hasonló sem fordult elő velem, de én biztos nem fintorogtam volna arrébb a buszon... :D


Amúgy babkonzerv reggelire! Apám, te nem vagy semmi. Azt még mi sem mertük bevállalni, mert a másnapi csilisbabtól is szétfingottuk a halál f@szát. :D:D:D



21F

2011. nov. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:

melyik megyében laksz?

és melyik busz volt az?

2011. nov. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim válasza:
67%

Először azt hittem FAKE, de most már elhiszem, hogy igaz. XD


Hát nem semmi az biztos!


Én is fingottam már buszon jó szagosat, hangja nem volt, de én csak csendben ültem és amikor kezdtem érezni a szagát, hát akkor úgy elpirultam szégyenemben, hogy tuti mások is érzik ezt a bűzt, de hát ez van, fingani kell, ha jön a gáz, jobb kint, mint bent.

2011. nov. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 anonim ***** válasza:
92%

csak én érzem fake-nek ezt a kérdést?

melyik 17 éves lány eszik reggelire egy egész babkonzervet?

2011. nov. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 bánomisén ***** válasza:
100%
Előző: Az, amelyik szereti a babot :-D Én is reggelizek néha olyanokat, hogy ha leírnám, arra is azt mondanátok, hogy fake :-D Ja, és én is nőnemű vagyok :-D
2011. nov. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 A kérdező kommentje:

o de aranyosak vagytok:D

am. nem szokta mamugy ilyet enni, mindig mást eszek, és most hát. megkivántam reggel és ettem.

És am. Budapesten . 220 as.:)

2011. nov. 14. 15:49
 19/71 anonim ***** válasza:
óó, hát akkor nem hiszem hogy ugyanazok az emberek lesznek majd rajta... és mehetnél eggyel későbbivel vagy hamarabbival is
2011. nov. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 anonim ***** válasza:

uhaa 220-as?

én az Árpád üzletháznál szállok le róla.

2011. nov. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!