Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A buszon pukiztam ma egy...

A buszon pukiztam ma egy nagyon nagyot. Gáz?

Figyelt kérdés
egyszerüen nem birtam visszatartani, reggel indulás előtt megettem egy egész babkonzervet, ésa buszon a piros lámpánál, pontacsöndbe nagyon nagyo pukiztam. És mindenki nézett meg arébb állt. Aztán hangosan bocsánatot kértem és megmagyaráztam hogy azért mert tul sok babot ettem és kinyilt a szelepem, aztán pont nyilt az ajtó és lefutottam.Szerintetek mit gondoltak rólam meg egyáltalán gáz? jah és nem vagyok kamu, komoly kérdés sajnos:(
2011. nov. 14. 15:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim válasza:
100%
nö vagy vagy férfi?
2011. nov. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim válasza:
25%
k*rva gáz vagy! minek mész emberek közé, ha még a fingodat sem tudod visszatartani egy ideig...-.-"
2011. nov. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim válasza:
100%
Én meg se szólaltam volna ezek után :D gáz
2011. nov. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim válasza:
100%

Nagy gáz, főleg, ha mindenki elájult a buszon utána.


Ja és sajnos ezek után senki sem fog veled szexelni, akik a buszról megismertek.

2011. nov. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim válasza:
Mindenkivel megesett már hogy nem tudta visszatartani. De attól még nem szállítják le a buszról! Máskülönben hogy jusson haza? Gyalog? Gáznak elég gáz, de nem tudsz mit tenni. Elnézést kértél, legalább bunkó nem vagy.
2011. nov. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
100%

Állíttass a biztonsági szelepeden, legalább kétszer akkora nyomásra kalibráltasd, mint amekkorára most van. És hordj magaddal símaszkot ilyen esetekre, amit felhúzhatsz, ha érzed, hogy gáz lesz, hátha az aktus előtt nem figyeltek meg annyian, és utána meg már nem ismernek meg, vagy valamit találj ki, mer' ez tényleg nagyon gáz.

Na üdv.

2011. nov. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 bánomisén ***** válasza:
Szerintem baromi frappánsan oldottad meg a kínos helyzetet, nekem tetszik! De azért nem szagolnám, bocs ;-))))
2011. nov. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 A kérdező kommentje:

lány vagyok, 17 éves.:)

amugy nemakartam a buszról senkivel dugni, xD van barátom:)

am. ő azt mondta gáz, aztán nevetett és aztán mondta milyen cuki vagyok és szeret:)))

am. hát elmondtam mindenkinek mért. Így volt:

Kedves emberek? Elnézésüket kértem, amiért eresztettem egy nagyot és kellemetlen az illata, csak reggel babkonzervet ettem és nem működik rendesen a szelepem.De remélem azért nem haragudnak nagyon, szerintem kellemes az illata, legalábbis én szeretem... és mosolyogtam. ah annyira zavarba voltam és ilyenkor mindig összevissza beszélek ráadásu ltök hangosan. És holnap is azzala busszal fogok menni....

2011. nov. 14. 15:29
 9/71 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. nov. 14. 15:30
 10/71 A kérdező kommentje:

Kedves emberek*

elnézésüket kérem*

2011. nov. 14. 15:31
1 2 3 4 5 6 7 8




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!