Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi kell ahoz hogy valaki...

Mi kell ahoz hogy valaki hollandiába füvet termeszthessen?

Figyelt kérdés
mármint ott ahol legális...
2011. nov. 14. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Fűmag.
2011. nov. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ha van állampolgárságom akkor legális othon termeszteni?
2011. nov. 14. 18:18
 3/9 anonim ***** válasza:
dehogy lehet, miért lehetne? :D ki ne találd már
2011. nov. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
csak venni lehet?? :O
2011. nov. 14. 19:53
 5/9 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy fogyasztani is csak Amszterdamban, a kijelölt coffee-shopokban lehet, ott is meg van szabva hogy mennyit, és hogy miután elszívtad, mennyi ideig kell még maradnod azon a helyen. Bár lehet hogy egész hollandiában vannak ilyen helyek, de ott sem úgy működik, hogy szabadon lehet adni-venni-termeszteni. Ha így lenne, egész európába vinnék szerteszét, mert ugye nincsenek határok..:D
2011. nov. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Gondolom megfelelõ felszerelés :) De viccen kívül, Hollandiában sem legális a termesztés. Sõt, ha jól tudom elég szigorúan büntetik. Fogyasztani lehet coffeeshopokban, nem csak Amszterdamban, az egész országban. Illetve sokan hazaviszik és ott szívják el.
2011. nov. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Gyors válasz.

3 palántád lehet egyszerre egy fedél alatt.

Úgy értem,hogy egy lakásban.

2012. ápr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Bocs,5-nél kevesebb.

www.wietwet.nl

2012. ápr. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Amszterdamban tudsz venni fekáktól már kb olyan 10 -15 centis palántát.:D Am meg nem érdekli őket h holland vagy esetleg magyar ugyan úgy bemehetsz a c.s-ba de akkor érdemes mondjuk Zwolle-ba,Utrech-be menni a kártyás megoldás elkerülése végett :D
2012. júl. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!