Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A névtelenség az oka, hogy...

A névtelenség az oka, hogy ilyen sok bunkó ember van?

Figyelt kérdés
már félek megnézni a kéréseimre a válaszokat, hogy mivel bunkoskodnak, hogy vagytok ti ezzel?
2011. nov. 16. 07:55
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
tökre nem szerintem :D pl. énis névtelen vagyok és nemvagyok bunkó szerintem vagyis remélem hogy nemvagyok az xd amúgy szerintem van akinek a kérdésed nem tetszik és azért bunkó van aki szerint hülye kérdés azért bunkó stb :D
2011. nov. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy én névtelenül sem szeretem megbántani az embereket egy dolog, de szerintem legtöbben azért mernek kötekedni, mert arc nélkül, következmények nélkül megtehetik. Vagy egyszerűen ennyire rossz az ítélőképességük, egy mondat alapján elítélnek, lehülyéznek, közben azt sem tudják milyen ember vagy.
2011. nov. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

Én sem értek egyet az oldalnak azzal a politikájával, hogy még névtelenül is lehet az oldalra írni. A tipikusan gyáva, rosszindulatú emberek bújnak el a névtelenségbe, és onnan fröcsögnek.

Persze megértem az oldalt is, minél több a látogató, annál több a zseton. És minden a pénzről szól ebben a világban.

Szóval én is szeretném, ha legalább a becenév lenne kötelező, de a fenti ok miatt valószínűleg nem fog bevezetésre kerülni.

2011. nov. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
én névtelen vagyok és mégse oltogatok,szólogatok be senkinek. amúgy szerintem jó (részben) hogy lehet névtelennek leni de ugye amit ti is mondok az rosz hogy beszólogatnak meg bunkók. amúgy a névtelennek is írhatsz levelet és tök nemértem hogy mért fontos ennyire hogy a bal fölső sarokba van név vagy nincs.de én titeket is megértelek de ez hülyeség szerintem hogy csak a névtelenek a bunkók
2011. nov. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
10:19 én pl.nem azért vagyok névtelen, hogy nyugodt szívvel beszólogathassak, hanem ezért mert magamat kímélem a beszólogatók ellen. Figyeltem már meg olyan szitut, amikor valaki azt írta Xy-nak, hogy "Te xy csak ne szólj semmit, mert látszik a többi hozzászólásodon, hogy milyen buta vagy" hát engem ne csekkoljon itt senki, hogy mikor hova mit írok, mert nem az a lényeg, hogy engem itt minősítsenek, hanem az, hogy a kérdezőnek normális választ adjak.
2011. nov. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a névtelenség az oka de az engem is kiakaszt amikor valaki gunyolodik a kérdésemen azért mert én nem tudom a választ.... :) Remélem nem vagyok bunkó.. :D
2011. nov. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Stella90 ***** válasza:
100%
szerintem sok a kritikán aluli bunkó, aki magyaráz, mert senki nem találja meg...szégyen az ilyen...
2011. nov. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
igen.
2011. nov. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
igen, névtelenül nincs következménye, oltogathat mindenkit, írhat ostoba hozzászólásokat, tisztelet a kivételnek.
2011. nov. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nekem nem bunkóskodnak mostanában.Hál istennek.De utálom azokat a lökött köcsög bu.zerantokat akiknek más dolguk nincs mint ,hogy mások agyát ba.sszák nap mint nap...hát játszadozzanak a homokozóba,építsenek homokvárat...homárok..

x'DD :DD

ha beszólnak akkor meg vissza írok nekik olyan,hogy aztán futhanak az anyukájukhoz.Bujjanak az anyuk valagukba....

hazugságaikból meg csillagos ötösre felelnének az órán...erről ennyit..mindenki magából indul ki ..:D

2011. nov. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!