Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hallot valaki arról valamit...

Argetlam kérdése:

Hallot valaki arról valamit hogy a 4edik könyvben Mi lesz Arya és Eragon "szerelmének" a sorsa?

Figyelt kérdés

Hallottam hogy rossz lesz de őszintén remélem nem meg hogy Angela megjosolja hogy Eragon elhagyja örökre Alagésiát :(

a 4edik könyvbe viszont lesz egy új lovas Arya vagy Roran Nagyon remélem hogy Eragon és Arya kapcsolatának a csillaga nem áldozik le :"( Csak ne fejezze már be igy Paolini. Ez sz...r igy :( Mért nem lehet Happy end :)?



2011. nov. 16. 21:53
 1/6 anonim válasza:

angol wikipedia - már van oldal róla.

Egyébként Eragon tényleg elmegy Alagesia-t, de előtte még "összejönnek" Aryával, csak Arya nem mehet vele, vagyis azonnal el kell válniuk.

2011. nov. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

előző vagyok: azt akartam írni hogy Eragon elhagyja Alagesia-t/elmegy Alagesia-ból

kicsit összefolyt... :)

2011. nov. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

A Shurtugal.com-on olvastam, hogy Eragont elrabolják és jól meg is kínozzák. Ezért Arya elindul, hogy megmentse és amikor kiszabadítja akkor végre ő is bevallja, hogy szereti E.-t

többet nem tudok...

Bár ha jól emlékszem akkor az első könyvben Eragon az álmában egy nővel sétál fel a hajóra, ami elviszi Alagésiából...

2011. nov. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Am én azt szürtem ki a wikiböl hogy am eggyütt lesznek de elhaggyják alagésiát mert sztem arya lesz az új lovag a zöld sárkánnyal Firnennel És mivel Firnen fiú ő és aphira lesz az új faj anya és apa.És az csak tévhit mert sokan ezt terjesztik hogy Eragon a menoa fába fog beleolvadni ami sztem hülyeség max talál ott egy fegyvert mert egyszer egy álmába ha jól tom vagy Anegaltol hallota de van ott egy fegyver elrejtve .D
2011. nov. 24. 06:44
 5/6 anonim válasza:

1: A meona fáról nem tudtam, de szerintem is hülyeség + a fegyvert már megtalálta!!!

2: amikor írtam akkor még nem volt fent wiki-n de azért nem maradnak együtt, mert Kuthian szikláinál Eragon sok száz ha nem ezer Eldunarit talál, + még néhány fészekaljnyi tojást és így fognak nyerni végül, de azért nem maradhatnak együtt, mert Aryából királynő lesz Eragon pedig elhatározza, hogy megvédhesse Alagesiát még egy Galbatorixtól elviszi az összes Eldunarit a tengerentúlra, és + még keres néhány sárkányt is vagy mi a cösz...

Annyi még tuti, hogy addig amíg ott van addig Eragon a lovasok rendjének a nagymestere, és ez idő alatt beveszik a szövetségbe (magyarán a lovasok rendjébe) a törpéket és az urgalokat is, hogy megelőzzék a jövő háborúit...

ui: A sziklához még annyit, hogy Oromis és Glaedr vett részt a tojások és Eldunarik kimenekítésében, de mitán elrejtették őket, olyan varázslatot bocsájtottak magukra ami egészen addig zárolta ezt az emléket, amíg vagy meg nem szűnik Galba. fenyegetése, vagy nincs más lehetőség? Már nem emlékszem pontosan...

2012. febr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 golking válasza:
2012. okt. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!