Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik B. A. Z. megyei települ...

Melyik B. A. Z. megyei településen lakik Kiss Ádám humorista nagyapja?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 14:40
 1/3 KissDory válasza:
0%

Hát Lili látod ez egy jó kérdés....

:P :P :P

2012. márc. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán Szerencsen, de nem 100%.
2012. márc. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Üdvözlehelletem, Dory! Am csak elmondanám, nem én irtam ki ezt a kérdést!xD Amúgy Ádám igen, szerencsi, de a nagyapja, mint sokszor mondta egy Kiss :p faluban él B.A.Z megyében...és hát, köztudott, hogy Szerencs nem egy Kiss falu....xD Jó Kiss kérdés, én is szeretném tudni...de hát akkor is mi a francot csinálhatnék?költözzek be a nagyapjához nyár elején, mint a villalakók a terráriumba?haj, haggyad mán!xD elbújok majd a szekrényben, oszt ha megjön Ádámka, a nyakába ugrok, mint vmi idegbeteg pankrátor??xD :D jobban örülnék annak, hogyha azt tudnám, hogy Ő hun lakik! tudom Pomázon, de az gondolom nem egy egyszemélyes város..vagy mit tudom én mi....akkor már rég nem itt kockulnék a gép előt...;p ;D
2012. ápr. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!