Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem érzem jól magam a középisk...

Nem érzem jól magam a középiskolában. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
idén lettem középiskolás és eddig egy barátom van csak és nagyon egyedül érzem magam mert mindenkinek van több akivel tud lenni stbstb..és nem tudom olyan könnyen önmagam adni és van néhány ember akivel jóba szeretnék lenni,de nemmegy :'(( és ez nagyon rossz érzés..:(
2011. nov. 17. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Most vagyok 10-es, és tavaly kb decemberig én is azzal a két emberrel voltam jóban nagyon hogy tudjak velük rendesen beszélgetni meg lógni, akikkel általánosba is osztálytársak voltunk és egy osztályba kerültünk. Alig mertem másokat megszólítani, beszélgetni velük, de ki fog alakulni, nyugi!
2011. nov. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a biztatást:) édi vagy:))

de azért rossz. mert mondják mások is h folyton csak vele vagyok stbstb :'//

2011. nov. 17. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!