Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ez? Állandóan...

Miért van ez? Állandóan fáradt vagyok egész nap, mindig csak aludnék. Ez megy kb.5 éve. Másnak elég 8 óra alvás, valakinek 5 is, de én csak akkor érzem magam kipihentnek, ha 10 órát, sokszor 12-t is alhatok.

Figyelt kérdés
Állandóan fáradt vagyok egész nap,mindig csak aludnék.Ez megy kb. 5 éve.Másnak elég 8 óra alvás,valakinek 5 is,de én csak akkor érzem magam kipihentnek,ha 10 órát,sokszor 12-t is alhatok.De ez sokszor nem oldható meg,mivel dolgozok,így ingerült vagyok,nem tudok jól teljesíteni és koncentrálni.2 hónapja egy orvos azt mondta alacsony a vérnyomásom.Vasat szedtem,és helyre is jött egy kicsit a vérnyomásom,a következő alkalmassági vizsgán azt mondta az orvos semmi bajom már.De még mindig fáradt vagyok!Ha nem aludhatok délig,kikészülök,és már nagyon elegem van,hogy annyi alvásigényem van mint egy csecsemőnek.Régen mondták,hogy vegyek erőt magamon,és kevesebbet aludjak,és hozzászokok.Próbáltam,de nem segített.Csak még álmosabb voltam mindig.Egyre elkeseredettebb vagyok :(
2011. nov. 12. 10:42
 1/5 bánomisén ***** válasza:

Kapásból én is vashiányra tippeltem, de látom, az már rendben van.

Az általános hangulatod milyen? Ugyanis a depresszióval is együtt jár ez a fajta fáradékonyság.

Szerintem érdemes lenne egy alaposabb kivizsgálást kérned, egy felnőttnél tényleg nem normális dolog ez a nagy alvásigény.

2011. nov. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igyál reggel kávét,mikor nem tudsz fél napot aludni. Vagy gondolj arra mikor 12 órát alszol,hogy ennek a napnak is elment már a fele alvással,így a fél életedet az ágyadban fogod tölteni.
2011. nov. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kávéval is próbálkoztam,de nem segített.Valószínű kérek egy beutalót laborvizsgálatra,mert most kiderült,hogy egy rokonomnak pajzsmirigy gondjai vannak,és rájöttem,hogy nekem is ez állhat a háttérben.De remélem nem,mert akkor egész életemben gyógyszert kellene szednem :(
2011. nov. 12. 23:14
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként tényleg nem jó a hangulatom se,de pont ezért,mert fáradt vagyok.Viszont 15 évesen kezeltek pszichiátrián,depressziós voltam.Az az igazság,hogy most se vagyok boldog,dehát annyi embernek stresszes az élete,mégse alszik ennyit.Legalábbis a környezetemben nem...
2011. nov. 12. 23:17
 5/5 bánomisén ***** válasza:
Szerintem csináld meg azokat a laborvizsgálatokat, és, ha ezek esetleg nem mutatnak ki semmit, akkor sétálj el egy pszichológushoz is, mert lehet, hogy nem is a tested, hanem a lelked tréfál meg. Biztos, hogy lehet ezen segíteni, csak azt kell kideríteni, hogy ki tud segíteni, orvos, vagy pszichológus.
2011. nov. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!