Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vegyek a barátnőmnek...

Juben kérdése:

Mit vegyek a barátnőmnek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Tehát nem tudom ,hogy mit vegyek neki karácsonyra és szeptember 23 óta együtt vagyunk.Szóval majdnem együtt ünnepeljük a 3.hónapfordulónkat meg a karácsonyt és halvány lila fingom sincs se elképzelésem ,hogy mivel lephetném meg.. :/


15/F


2011. nov. 19. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy hülyeség nem ismerem a barátnődet de a lányok szeretik az ékszereket vehetsz valami olcsóbb nyakláncot is

és iszonyú romantikus egy szál rózsa!

15/L

2011. nov. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akár a kezét is megkérheted, de viccet félretéve valami kabala pl.:kis plüss, nyaklánc, karóra, telefondísz. Szóval bármi, ami emlékezteti rád.
2011. nov. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Még az előző vagyok és valami amin fénykép van lehet csináltatni ilyen kulcstartót vagy pólót.
2011. nov. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket :)
2011. nov. 20. 15:33
 5/8 anonim válasza:

Ajándékötletek:

(amit én fogok venni, és nektek is hasznos lehet. csak gyorsan kell dönteni, mert egyébként nem érkezik meg karácsonyra)

Lányoknak:

[link]

[link]

hello kittiseknek :)

[link]

[link]

Bohókásoknak:

[link]

2011. nov. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
mi az amit szabadidejében szeret csinálni?
2011. nov. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hip-hop ot táncol :)
2011. nov. 26. 15:49
 8/8 anonim válasza:
háát esetleg összeszedhetnéd a kedvenc számait, amire szeret táncolni, és kiírnád neki, vagy esetleg azt mondod neki, h betaníthat neked egy koreográfiát, és végignézheti, ahogy küszködsz vele:S bocs ha bénák de több nem jut eszembe:S
2011. nov. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!