Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A barátnőm szeretne kimenni...

A barátnőm szeretne kimenni Londonba dolgozni, a 16 éves lányával, aki nem beszél angolul, viszont szeretne suliba járni, hogy lehet ezt megoldani? És vannak e valamilyen juttatások a gyermekre?

Figyelt kérdés
2011. nov. 19. 21:04
 1/1 Antimod ***** válasza:

Én ugyanígy jártam, csak 10 évesen. Szüleim kivittek magukkal, ők dolgoztak, én mentem suliba. Számolni tudtam kb. 1-10-ig.

Az első két-három hónap iszonyú kemény volt, de hamar megtanultam a nyelvet, fél év után már mindent el tudtam mondani, szlengben is.

A magyar sulinak igazolnia kell az eddigi osztályait, ez nem tudom pontosan, hogy zajlott az én esetemben, de nem kellett éves ismételnem (egy év után hazajöttünk). Az mondjuk nehezebb, ha érettségizni is ott akar.

2011. nov. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!