Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Újra felvételiznék. Kérhetnék...

Újra felvételiznék. Kérhetnék pár tanácsot?

Figyelt kérdés
Üdv. Gépészmérnök hallgató vagyok a PE-n. Az elmúlt 3 hónap ráébresztett, hogy nem illik hozzám ez a szak, sőt ez a kar sem, ezért át szeretnék menni a MIK-re programtervezőire. A kérdésem az lenne, hogy milyen tanácsokat tudnátok adni az újrafelvételizéssel kapcsolatban. Idén 298 pont volt a határ nekem 314pontom lett plusz most fogom megcsinálni angolból még a szóbelit (írásbeli már megvan), szal lenne 342, nem tudom tavalyhoz képest mennyit változik az érettségi és a pontszámítás, számíthatok rá, hogy meglenne az elég pont? A másik kérdésem ezzel kapcsolatban lenne, vagyis, ha nagy valószínűséggel meglenne a pont, megcsinálhatom azt, hogy a 2. félévben a programtervezői órákat venném fel, így azért nem csúsznék olyan sokat, plusz az első félévem lazább lenne óraszám ügyileg, ami nagyban segítene a programozás megértéséhez, ami egyértelműen a legnehezebb ott. Vagy van esély rá, hogy át tetethessem magam oda már a 2. félévben? Köszi a segítséget. Üdv
2011. nov. 20. 15:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!