Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok írni nekem gyilkosság...

Tudnátok írni nekem gyilkosságokat?

Figyelt kérdés
Olyan kéne nekem amik meg is történtek igazából is. Olyasmi érdekelne, hogy az áldozat este sötétben ment haza és egy fickó elkapta és megölte. Előre is köszönöm a segítséget!!!
2011. nov. 20. 17:54
 1/7 zkriszti3 ***** válasza:
Miért kérdezed?
2011. nov. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért, mert a legjobb barátnőm este sötétben szokott sétálni és nagyon féltem őt. Nem hisz nekem, hogy bármi baja lehet. Szeretném ha nem lenne semmi baja. Egyébként mindketten 13 évesek vagyunk
2011. nov. 20. 18:35
 3/7 zkriszti3 ***** válasza:
ez nem magyarázza a kérdésed.Önvédelmi oktatásra kellene járnia vagy neked haza kísérned,ha van rá lehetőséged.Ha gyilkosságokról írnék neked csak idegesebb lennél.
2011. nov. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
sajnos nincs lehetőség önvédelmi oktatásra vagy arra, hogy hazakísérjem őt. Azért próbálkoztam ezzel a módszerrel, mert más lehetőségem már nincs. Otthon néha nem is tudják, hogy egyedül megy haza olyan sötétben. Ez bosszant engem.
2011. nov. 21. 17:40
 5/7 anonim ***** válasza:

A fekete mercédeszes emberrablásról mesélj neki, két fickó útbaigazitást kér, a lányok meg jóhiszeműen segítenek, a két ffi úgy tesz, mintha nem hallaná, és közelebb hívja magához. Akkor elkapják és betuszkolják a kocsiba, ahonnan többet nem látják kijönni.


true story

2011. nov. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha még a szülei se tudják, akkor megérdemelné hogy elkapják
2011. nov. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sztorit!!! A 4.-nek részben igaza is van!!!!!!
2011. nov. 25. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!