Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy tanár!? (lent)

Boykaa kérdése:

Van egy tanár!? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy tanár aki pénteken mellbe vágott és én reflex szerűen elütöttem a kezét,és levitt a szertárba és ahogy mentünk a szertárba le köcsögözött meg ienek,és bent a szertárban rányomott a hűtőre,és meg "fenyegetett" h kicsinál,kirugat,és leakart fejelni de elhajoltam.

Ienkor van vmi teendő,és ha mégegyszer előfordul akkor megvédhetem magam,már mint ha mellbe vág vagy vmi akkor csak tűrnöm kell vagy tanusíthatok önvédelmet?

egyébként azért vágott mellbe mert néztem h hány 1-est írbe a füzetbe,és kb 10gyerek közül engem vágott mellbe,hol ott nem voltam közel a magán "szvérájához"

16/F


2011. nov. 20. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanezt mondd el az igazgatónak is, azt majd meglátod mi lesz belőle.
2011. nov. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az nem jó mert boxolok régóta és már szeptemberben mondta az igazgató h én bármi oat csinálok amit nekem nem szabad(vagy is suliban bunyó,vagy csak rá emelem vkire a kezem) akkor megy az edzőhöz és persze akkor elkel h tiltson a boxtól...és nekem nem ér annyit az egész h egy kis időre is szüneteltessem a boxot:/
2011. nov. 21. 01:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért tiltana el? Te SEMMIT nem csináltál! Az, hogy félreütötted a kezét, az egy reflex, mindenkivel így lett volna. Ő viszont megütött, sértegetett és nyíltan megfenyegetett téged. Egy ilyen tanárt azonnal el kell tanácsolni.
2011. nov. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
beszéltem az igazgatóval...lese sz@rt...azt mondta h kerüljem az illető tanárt...
2011. nov. 21. 14:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy tanít téged? Ez is egy észkombájn... Nem értem miért van az, hogy az tanárok/igazgatók mindig, minden körülmények között megvédik a másikat.


Nálunk pl. olyan volt, hogy két csoportra lettünk szedve matek órákon, az egyik csoportnak folyton 4-es 5-ös jegyei voltak, a másiknak 1-2. Hiába mondtuk ezerszer is hogy az a tanárnő képtelen normálisan tanítani, mindig csak ezt a választ kaptuk: "Persze, mindig minden a tanár hibája..." És ezen a véleményen akkor sem változtattak, mikor a rosszabbik csoportból átkerült 2 diák, akiknek utána csodálatos módon 3 jegyet javultak az osztályzataik.

2011. nov. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ez az amit énsem értek,de hát már sokan megtanulhattuk h a diák semmit nem ér egy tanárral szemben,a tanár jönki mindenből jól
2011. nov. 22. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!