Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent ez a mondat?...

Mit jelent ez a mondat? Facebookos, lent

Figyelt kérdés

"Elköltözöm Hollandiába 19 hónapra"


Egy csomó ismerősöm kiírta, de egyik sem magyarázza meg.


2011. nov. 21. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Kivándorolnak az ismerőseid.
2011. nov. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
a szokásos mellrák elleni női szarság... bár nő vagyok, de fogyatékos butaságnak tartom ezt az egész "a nők tudják a pasik meg nézzenek csak, hihihi" gyökérséget. mindig vannak ilyenek, bár már alapba az hülye, aki egész nap nyomi idézeteket rak ki, meg "üzziiitt"" meg "láájk ha akkora idióta vagy mint én".... volt pár 20 alatti ismerősöm, hát azok mind hülyék voltak, le is tiltottam őket. szokj hozzá hogy a facebook már a lelki szegények állandó melegedője...
2011. nov. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
amúgy minden hónaphoz tartozik egy ország, és a nap. ez alapján kell kiírni. előtte a melltartó színét kellett kiírni, meg h hova rakod a kistáskád ha hazamész, meg ilyen szarságok. bár az sem lepne meg ha a mellrák kampány erről mit sem sejtene, csak valami nyomorék találta ki. ha nem így van én kérek elnézést, de akkor is baromság. ha annyira a mellrák ellen kampányol valaki írja ki konkrétan, vagy írja meg levélben. amúgy meg akkor férfiak nem is lehetnek ellene? attól hogy nekik mondjuk nincs, még lehetnek ellene. már csak ezért is f.szság.
2011. nov. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ja, értem. Köszi. Tőlem is elvárják, hogy kiírjak mindenféle számokat meg szívecskéket, de én még viszonylag emberek közti kommunikációs eszköznek használom a FB-t, nem "jaj-röhögjük-ki-a-pasikat-és-tosszuk-tele-az-üzenőfalat-mindenféle-hülyeséggel-oldalnak".

Köszi a válaszokat.

2011. nov. 21. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!