Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vajon mi okból szirénáznak most?

Stella90 kérdése:

Vajon mi okból szirénáznak most?

Figyelt kérdés
vajon azért gyakorlatoznak a szirénákkal, mert tudják, hogy történni fog valami? lebombáznak, vagy ufoinvázió...? mert kb 70 éve nem szólaltak meg ezek a szirénák...miért pont most találják ki, hogy gyakorlatozzanak? nem akarok kombinálni, meg összeesküvés-elméleteket gyártani, de ez csak nekem tűnt fel?
2011. nov. 21. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Aki elrendelte,biztosan kap érte egy kis jutalmat. Sok a pénze az államnak,nem tudja mire költeni.

Értelmetlen is,mert a lakosság ebből nem tudja meg,hogy valódi veszély esetén mit kellene tennie.

2011. nov. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nincs oka


csak úgy gondolták h most aktuális..

2011. nov. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
De jó tudni hogy nem csak bennem merült fel ez a kérdés. :D
2011. nov. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Végre valaki, aki gondolt erre is... szerintem háború lesz
2011. nov. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én simán el tudom képzelni, hogy az ufók már föld körüli pályára álltak, vagy egy aszteroida már a naprendszerben van, ami felénk tart, vagy lebombáznak....nyilván nem fogják az orrunkra kötni...majd jön a meglepi...aztán lehet pánikolni az utolsó percben...
2011. nov. 22. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!