Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol találhatok munkát? Targonc...

Hol találhatok munkát? Targoncás bizonyítványom van. Ennek ellenére semmi.

Figyelt kérdés
Plusz van egy érettségim, a targoncás bizim friss.. elmentem a debreceni teva-hoz, mert meg volt hirdetve, de úgy elküldtek...hogy ne törjem össze a gyogyszereket keressek mást, tesco vagy valami.. elmentem oda, nem lehet jelentkezni, csak neten, egyelőre nincs munka.. a cora, metro, műanyaggyár, FAG, leadtam, de már egy hét telt el lassan és semmi.. neten keresgélek külföldit, országszerte is munkát, és kb mindenhol 5, 3 meg két év gyakorlat kell..hát akkor mégis hol a fenébe kezdjem el? ..nekem már az is mindegy ha nem debrecen, csak valahol dolgozzak.. tudom nem csak egyedül vagyok így.. de nem tudok honnan tanácsot kérni
2011. nov. 21. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha országszerte keresel, esetleg megnézhetnéd Győr környékét, Audi és egyéb cégek. Egy érdeklődő e-mail nem kerül szinte semmibe.
2011. nov. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, győrből fel is hívtak, h van :)
2011. nov. 23. 21:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Nahát... :)


Egy kalappal a munkakereséshez.

Győr jó hely, én ott tanultam pár évig, aztán pár év kihagyás, most ott tanulok megint. És én is munkát fogok keresni mert felmondtam pár napja.

2011. nov. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!