Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tehetném széppé és...

Stella90 kérdése:

Hogyan tehetném széppé és egészségessé a hajam?

Figyelt kérdés
a hajam sokáig szőke volt, ez eléggé meghagyta a nyomát, most vörös..."bundás" lett...épp most növesztem, és már csak az alja bundás, de még nem olyan hosszú, hogy levágathassam alul...az lenne a kérdésem, hogy hogyan ápoljam a hajam a mindennapokban, hogy elkerüljem ezt a fajta "bundásodást"? nem tudok valami sokat erre költeni, de azért nem is akarom étolajjal locsolni, ha értitek, mire gondolok...szeretném, ha puha és fényes lenne, mert most még kicsit olyan, mint egy ázottkutya...előre is köszönöm a NORMÁLIS válaszokat!
2011. nov. 22. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Én csak sampont és balzsamot tudok neked ajánlani,de ezt inkább a szépség topicba kellett volna raknod,ott jobban értenek hozzá. Én Herbal essences sampont használok,attól lágy lesz a hajam,balzsamnak meg L'Oreal elséve full repair 5. Ez nagyon jó rá. De ha van rá pénzed,próbáld ki a gliss kur termékeket,az nagyon jó. És vegyél hajpakolást,hetente használj azt is.
2011. nov. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm...
2011. nov. 26. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!