Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel, hogyan tehetném egészsé...

Mivel, hogyan tehetném egészségessé, fényessé, száraz, durva, fénytelen hajamat?

Figyelt kérdés
Szőkére festett, ráadásul dauerolva is volt sajnos. Konkrét készítményeket, vagy házi praktikákat is ajánlhattok.
2009. nov. 24. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Én Hair clinic tablettát szedek, több hajam nem lett, viszont nagyon szép fényes és egészséges lett tőle :)
2009. nov. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hajtípusnak megfelelő sampon,hajpakolás.Garnier hajpakolások közül válassz megfelelőt,nekem bevált :)
2009. nov. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kenj olíva olajat a végére és csavard be a fejed 30 percig törölközővel utána alaposan hideg vízzel mosd ki
2009. nov. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
tojáspakolás, sörös vagy igazi csalánteás öblítés
2009. nov. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
keress valami pakolást pl. dm-be. Vannak azok a pici kis Hajkúra nevű cuccok, sajnos nem tudom elmondani mibe vannak kis tubus olyan pici. xD És ott van minden hajra, pl. szárazra is. De az olivaolajas az tényleg jó, én is használom ezeket.
2009. dec. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!