Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy jó sztorit eladni egy...

Egy jó sztorit eladni egy producernek vagy filmrendezőnek. Van ilyen? ,

Figyelt kérdés

Fura kérdés,tudom,de az éjjel egy egész filmet álmodtam meg,amiből véleményem szerint még akár igazi filmet is lehetne forgatni! A kérdésem a következő: Én úgy hallottam hogy van olyan hogy ha valakinek van egy jó sztorija,elmeséli egy producernek és ha neki is tetszik akár meg is veheti az ötletet! Nos szerintetek mi igaz ebből? Soha nem gondolkoztam ilyenen,mindig is marhaságnak tartottam,de ez ma erősen elgondolkodtatott!

Légyszi ha írtok hozzá csak és kizárólag értelmes válaszokat kérek,én is azokat szoktam adni! Köszi előre is!


2011. nov. 24. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát forgatókönyvvel szoktam menni producerekhez,de inkább ügynökségekhez.Rengeteg visszautasítás szokott jönni.Nagyon ritka,ha valakit egyáltalán érdekel a sztorid.Egy menő producer meg nem fog csak úgy szóbaállni veled.A másik.Van olyan,hogy visszautasítanak és közben ellopták a sztorid...


Esetleg még feltörekvő nem nagyon ismert filmes emberkéknél érdeklődhetnél,hátha ők megcsinálnák!

2011. nov. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szoktam=szoktak! bocsi elírtam:)
2011. nov. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Esetleg tudnál írni nekem olyan ügynökséget ami foglalkozik ilyennel és nem lenyúlják az ötletet,hanem amit valóban jónak találnak azt tényleg meg is veszik? Ha esetleg nem akarod leírni itt mindenki előtt,akkor elküldheted privát üzibe is! Nagyon megköszönném!
2011. nov. 24. 13:23
 4/4 anonim válasza:
A kérdésre a válaszok engem is érdekelnének. Esetleg valaki elérhetőséget tudna írni? Jó story eladásához vagy hasonló?
2018. jan. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!