Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül a postaköltsége...

Mennyibe kerül a postaköltsége egy kisebb csomagnak? (9x5 cm fadoboz) És a csomagolást meg tudom venni a postán?

Figyelt kérdés

A Teszvesz oldalán találtam ezt a listát: [link]

A dobozka, amit postára szeretnék adni igencsak 1 kg alatt van. (jóval)

Az érdekelne, hogy az árak még mindig így mozognak-e és ez tartalmazza-e csomagolást. Továbbá ha nem, akkor kb mennyiért tudom megvenni azt. (Gondolom a postán megtudom vásárolni a szükséges kis dobozt)


2011. nov. 24. 23:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Dobozt tudsz venni, de nem mindegyik postán. A postai díjak fixek azok nem változnak csak év elején. A csomagolást célszerű otthon elvégezni, bármilyen kis doboz jó neki, lezárod, körbetekered jól celluxszal,csomagoló papírral de az annyira nem fontos. A posta oldalán van egy levél kalkulátor az hasznosabb:


[link]

2011. nov. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2011. dec. 2. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!