Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Benneteket nem érdekel, hogy...

Benneteket nem érdekel, hogy akik ide írnak segítségért, és válaszolunk nekik, azok hogyan profitáltak, vagy éppen jártak rosszul a tanácsaink után?

Figyelt kérdés

2011. nov. 25. 11:34
 1/5 Antimod ***** válasza:

Szerintem nagyrészünket érdekel, de csak kevés visszajelzést hallunk sajnos.

Így én csak bízom benne, hogy segíteni tudtam.

2011. nov. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem
2011. nov. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hát...érdekelne…, de általában eltűnik a kérdező, és egymást gyepálják a különböző nézeteket valló válaszolók:))) pontozgatva és egyre vadabbul. A szelídebbek kiesnek, lemondóan.

Az azért érdekes, különösen szakmai kérdéseknél lévő jelenségként, hogy ahol egyértelmű a segítség- mert nem vita, hanem valaminek a tisztázása, hogy akkor miért van, hogy a kérdező meg sem köszöni..? nem tudom.

[csak megjegyezem: a mostani Kérdezőnknél(csak hogy kapjak egy jó pontot) általában érzem, hogy gondolkodó, beleérző és hasznos tanácsot ad:)]

anonimanna

2011. nov. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én is gondolkoztam, hogy a válaszaimhoz (már amelyiket komoly kérdésre komolyan írok) hozzáteszem, hogy számoljon be az eredményről a dolgok lezárultával, vagy az oldalon, vagy privát levélben.

Köszönöm a dicséretet, megy a zöld pacsi. Néhány emberrel elbeszélgettem már privátban is, örülök, ha bárki ír nekem. Tényleg szeretnék segíteni, ámbátor néha belém búj a kisördög. Azért a százalékomon látható, hogy néhány embert már sikerült magamra haragítanom, de én mindig azok mellé állok, akiket bántanak.

2011. nov. 25. 12:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Sok esetben érdekel.

Van aki ír vissza, hogy mi lett vele/az ügyével.

Van olyan, akinek írok, hogy mi lett vele, aztán vagy válaszol, vagy nem.

Épp tegnap jutott eszembe az egyik kérdező akiről szeretném megtudni mi lett vele, csak nem találom a kérdését a válaszaim között (kb 8-12 hónapja tette fel a kérdést)

Volt olyan, akinek tudtam segíteni, és amikor elintézte az ügyét utána írt privit és megköszönte még egyszer, hogy segítettem. Azért az jól esett.

2011. nov. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!